خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4810
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۰
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان:

طرح توزیع الکترونیکی گازمایع در زاهدان تنها از طریق کارت بانکی امکانپذیر است

طرح توزیع الکترونیکی گازمایع در زاهدان تنها از طریق کارت بانکی امکانپذیر است
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: طرح توزیع الکترونیکی گازمایع از ابتدای شهریور تنها از طریق کارت بانکی ثبت شده در سامانه جدید تجارت آسان در این منطقه امکانپذیر است.

به گزارش اس.بی پرس، محسن وزارتی اظهار داشت: این طرح از اسفند سال گذشته به صورت پایلوت در منطقه نفتی زاهدان به اجرا درآمد که از اول شهریور به صورت رسمی اجرایی می‌شود.

 

وی گفت: با هماهنگی انجام شده با شرکتهای توزیع کننده گاز مایع، هم‌اینک تمامی عاملان توزیع مجهز به دستگاه کارتخوان هستند و توزیع گاز تنها از طریق کارت بانکی سرپرست خانوار انجام می‌شود.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان افزود: در این منطقه نفتی بالغ بر ۵۰۰ هزار خانوار مصرف کننده نفت سفید و گازمایع هستند که بیش‌از ۸۰ درصد خانوارها تاکنون در طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید و گازمایع ثبت‌نام کرده و سوخت مورد نیاز خود را از طریق کارت بانکی سرپرست خانوار دریافت می‌کنند.

 

وی بیان کرد: مصرف کنندگان نفت سفید و گاز مایع که تاکنون موفق به ثبت نام در سایت جدید تجارت آسان نشده‌اند می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

 

وزارتی ادامه داد: در صورت ثبت نام کالابرگ نفت سفید الکترونیکی نیاز به ثبت نام مجدد جهت گاز مایع نیست.

 

به گزارش اس.بی پرس، شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که با ۶۲ جایگاه عرضه سوخت، وظیفه تامین سوخت نواحی مرکزی زاهدان، زابل، خاش و سراوان در سیستان و بلوچستان را بر عهده دارد.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha