خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 4858
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۷
در برخورد دو خودرو؛

جاده مرگ یک نفر دیگر را به کام مرگ کشاند/مردم خواستار اتمام بزرگراه زابل به زاهدان شدند

 جاده مرگ یک نفر دیگر را به کام مرگ کشاند/مردم خواستار اتمام بزرگراه زابل به زاهدان شدند
شب گذشته در برخورد خونین دو خودرو بار دیگر یک شهروند سیستانی به کام مرگ کشیده شد تا جاده زابل به زاهدان را همچنان جاده مرگ عنوان کنند.

به گزارش اس.بی پرس،  روند احداث کند جاده دو بانده زابل به زاهدان به بیش از یک دهه رسیده است که همین امر باعث شده تا خودروهای بیشتری در این مسیر دچاره سانحه شوند.

 

در روزهای گذشته مرگ یک پسر نوجوان در این مسیر باعث شد تا شهروندان سیستانی خواستار اتمام بزرگراه زابل زاهدان شوند.

 

مطالبه ای که هیچ وقت از سوی مسئولین جدی گرفته نشده است.


شب گذشته نیز در برخورد خونین دو خودرو بار دیگر یک شهروند سیستانی به کام مرگ کشیده شد تا جاده زابل به زاهدان را همچنان جاده مرگ عنوان کنند.

 

غلامعای رفعت رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی زابل گفت: شب گذشته در پی برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه شاسی بلند تیگو5 در شهرستان هامون محور زابل به زاهدان حوالی تاسوکی ۱ نفر فوت و ۴ نفر مصدوم شدند .

 

وی افزود: پس از وقوع این حادثه و اعلام موضوع مقارن با ساعت ۱۹:۴۰مرکز پیام فوریتهای پزشکی زابل ، بلافاصله دو تیم امدادی از نزدیک ترین پایگاه های اورژانس جاده ای به محل حادثه اعزام و اولین تیم در مدت زمان کمتر از پنج دقیقه بر بالین مصدومین حاضر و بلافاصله اقدامات درمانی اولیه را آغاز نمودند.

 

وی تصریح کرد: چهار نفر از مصدومان حادثه پس از دریافت اقدامات درمانی لازم جهت ادامه درمان به بیمارستان امیرالمؤمنین علی(ع) زابل منتقل و متاسفانه ۱ نفر قبل از رسیدن آمبولانس فوت گردید.

 

 

انتهای پیام/

منبع : oshida.ir

نظرات شما

capcha

اخبار

داغ های مجازی