خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 4977
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۵
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

۱۰۰ کارشناس بهداشتی بر برگزاری آزمون سراسری سیستان و بلوچستان نظارت می‌کنند

۱۰۰ کارشناس بهداشتی بر برگزاری آزمون سراسری سیستان و بلوچستان نظارت می‌کنند
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ۱۰۰ نفر از کارشناسان سلامت محیط این دانشگاه‌ بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در حوزه‌های آزمون سراسری سیستان و بلوچستان نظارت می‌کنند.

به گزارش اس بی پرس، دکتر سیدمحمد هاشمی‌شهری روز دوشنبه: بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری و نظارت بر اجرای دستورالعمل‌ها در سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

 

وی فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و جداسازی افراد مشکوک در حوزه های امتحانی با هماهنگی ناظران توسط مسوولان برگزاری آزمون انجام می شود.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: با توجه به اینکه همه شرکت کنندگان، مجریان و ناظران ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند نگرانی برای برگزاری آزمون سراسری وجود ندارد.

 

هاشمی بیان کرد: ضروری است داوطلبان کنکور سراسری به منظور پیشگیری ازابتلا به کرونا به این توصیه های ضد کرونایی دقت و عمل کنند.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از نگرانی‌ها تجمع والدین در اطراف حوزه‌های آزمون است، اضافه کرد: تجمع والدین در اطراف حوزه امتحانی می‌تواند خطرآفرین باشد.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: رعایت الزامات یعنی استفاده از ماسک ، دستکش مناسب، مواد ضدعفونی کننده و رعایت فاصله فیزیکی مهمترین اقدامات برای پیشگیری از کرونا در زمان برگزاری آزمون سراسری دانشگاه هاست.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha