خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 4990
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۷
در گفت و گو با کارگران شهرداری سراوان؛

از سکوت مسئولان گلایه مندیم / 8 ماه حقوق نگرفته ایم!

از سکوت مسئولان گلایه مندیم / 8 ماه حقوق نگرفته ایم!
کارگران شهرداری سراوان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق و مطالبات خود به مدت هشت ماه، با حضور مقابل ساختمان شورای شهر و فرمانداری از سکوت مسئولان ابراز گلایه کردند.

به گزارش اس.بی پرس، جمعی از کارگران شرکتی شهرداری سراوان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق خود به مدت هشت ماه، صبح امروز با حضور مقابل ساختمان شورای شهر و فرمانداری از سکوت مسئولین ابراز گلایه کردند.

 

بهرامی یکی از کارگران شرکتی شهرداری سراوان حاضر در این مکان ضمن ابراز گلایه از عدم پرداخت حقوق و مطالبات خود، گفت: افرادی که در حال حاضر به دلیل اعتراض به عدم پرداخت حقوق خود در این مکان حضور دارند، هشت ماه قبل به عنوان راننده، پاکبان و کارگران امور شهر به صورت شرکتی جذب شده اند اما در حال حاضر شهردار می گوید به صورت غیرقانونی این اقدام صورت گرفته است.

 

وی افزود: اگر به صورت غیرقانونی جذب شده ایم چرا در حال انجام کار هستیم؟ شورای شهر و شهرداری پاسخ قانع کننده ای به ما نمی دهند و می گویند که ما مسئولیتی در قبال شما نداریم.

 

این کارگر شهرداری ادامه داد: از ساعت 5 صبح تا یک و نیم بعدازظهر در شهر مشغول به کار هستیم و پس از آن نیز به صورت اضافه کار فعالیت می کنیم  که از دی ماه سال گذشته تاکنون حقوق دریافت نکرده ایم.

 

وی خاطر نشان کرد: حق بیمه ما از خرداد ماه به بعد پرداخت نشده و ارائه خدمات پزشکی درمانی به صورت آزاد انجام می شود.

 

این کارگر شهرداری سراوان با اشاره به اینکه در حال حاضر سه نفر از کارگران به عنوان نماینده با معاون فرماندار در حال پیگیری مطالبات هستند، اذعان کرد:  طبق قراداد منعقد شده در هر ماه به مدت دو و نیم روز مرخصی داریم اما تاکنون حتی یک روز هم به ما مرخصی تعلق نگرفته است.

 

طبق تماسی که خبرنگار ما با عبدالمجیدی احلال زهی شهردار سراوان بود، وی در جلسه حضور داشت، و فرمانداری سراوان نیز پاسخگویی به خبرنگار را پس از حصول نتیجه نهایی موکول کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : asrehamoon.ir

نظرات شما

capcha