خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5039
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۹
در روز‌های کرونایی؛

آغاز دومین روز برگزاری کنکور ۹۹ برای رقابت بیش از ۵۰۰ هزار داوطلب / نوبت به ریاضی‌ها و انسانی‌ها رسید

آغاز دومین روز برگزاری کنکور ۹۹ برای رقابت بیش از ۵۰۰ هزار داوطلب / نوبت به ریاضی‌ها و انسانی‌ها رسید
دومین روز برگزاری کنکور سراسری ۹۹ برای رقابت بیش از ۵۰۰ هزار داوطلب در دو گروه آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی آغاز شد.

به گزارش اس بی پرس، صبح امروز پنجشنبه ۳۰ مردادماه دومین روز از برگزاری کنکور سراسری آغاز شد و داوطلبان دو گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی بر استرس چندباره تعویق یا لغو برگزاری کنکور مهر پایان می‌زنند.

 

طبق کارت‌های ورود به جلسه صادر شده برای ثبت‌نامی‌ها قرار است که ۱۵۵ هزار و ۲۵۰ داوطلب در کنکور ریاضی و ۳۵۵ هزار و ۵۸۰ نفر در کنکور علوم انسانی امروز به رقابت بپردازند.

 

با توجه به آنکه برای ۴ روز برگزاری کنکور سراسری، یک میلیون و و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ کارت ورود به جلسه برای داوطلبان صادر شده است، بخش اعظمی از داوطلبان طی امروز (دو گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی) و فردا (در گروه آزمایشی علوم تجربی) در کنکور ۹۹ شرکت خواهند کرد.

 

کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی (با ۵۹۴ هزار ۲۵۹ داوطلب) صبح روز جمعه ۳۱ مردادماه و درنهایت کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی (با ۱۷۴ هزار و ۴۱۲ داوطلب) صبح روز شنبه یکم شهریورماه برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است؛ صبح روز گذشته کنکور گروه آزمایشی هنر با رقابت ۱۱۳ هزار و ۷۳۲ داوطلب در ۷۷۰ حوزه امتحانی برگزار شد و حواشی متعددی از جمله انتشار اخبار ضدونقیضی مبنی بر لو رفتن سوالات کنکور، دستگیری داوطلب منتشرکننده سوالات از جلسه امتحان وغیره همراه بود.

 

انتهای پیام/

منبع : snn.ir

نظرات شما

capcha