خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5051
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۰
امیر حاتمی:

امیدوارم بتوانیم در تامین واکنس کرونا نقش موثری ایفا کنیم

امیدوارم بتوانیم در تامین واکنس کرونا نقش موثری ایفا کنیم
وزیر دفاع درباره مشارکت وزارت دفاع در تولید واکسن کرونا گفت: همکاران ما باتوجه به ظرفیت‌های بالایی که در حوزه‌های علم و فناوری در اختیار دارند، کمک موثری به همکاران وزارت بهداشت می‌کنند و ما امیدوار هستیم که بتوانیم در تامین واکسن کرونا هم نقش موثری ایفا کنیم.

به گزارش اس بی پرس، امیر حاتمی با بیان این‌که یک موشک کروز برد بلند هم برای هواپیما‌ها داریم که امیدواریم بتوانیم آن را به موقع به اتمام برسانیم، گفت:کار برای تولید این موشک کروز برد بلند در وزارت دفاع با جدیت به پیش می‌رود و از آنجا که یک کار تحقیقاتی است اگر با مانع فنی روبرو نشود در موعد مقرر به نتیجه خواهد رسید.

 

وزیر دفاع و پشتیبانی  با اشاره به اینکه وزارت دفاع در زمینه انواع موشک‌های کروز کار می‌کند، گفت: در نمایشگاه دفاعی ۲۲ بهمن سال گذشته هم موشک‌های کروز زمین به زمین هویزه و سومار به نمایش گذاشته شد که برد آن‌ها حدود هزار و ۴۰۰ کیلومتر است.

 

وی با اشاره به صعود ایران از رتبه بیست و سوم به چهاردهم در توان دفاعی، افزود: اگر سنجش دقیقی صورت بگیرد، حتما رتبه واقعی ما بالاتر از این رقم خواهد بود. این رتبه بندی را موسسه‌های بین المللی براساس شاخص‌هایی انجام می‌دهند و قدرت رزمی کشور‌های مختلف را با تطبیق داده‌ها می‌سنجند و یک رتبه‌ای را اعلام می‌کنند.

 

امیر حاتمی افزود: اما چون آن‌ها از یکسری ویژگی‌های ما مثل قدرت روحی، آموزش، ​ تجربه و انگیزه‌های الهی رزمندگان ما اطلاع درستی ندارند نمی‌توانند با دقت این توان دفاعی را بسنجند.

 

وزیر دفاع درباره مشارکت وزارت دفاع در تولید واکسن کرونا هم گفت: همکاران ما باتوجه به ظرفیت‌های بالایی که در حوزه‌های علم و فناوری در اختیار دارند، کمک موثری به همکاران وزارت بهداشت می‌کنند و ما امیدوار هستیم که بتوانیم در تامین واکسن کرونا هم نقش موثری ایفا کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد