خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5054
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۷
معاون سیاسی اجتماعی استاندار :

کنکور امسال در نهایت سلامت برگزار شد

کنکور امسال  در نهایت سلامت برگزار شد
معاون سیاسی اجتماعی استاندار گفت: کنکور امسال در نظرخواهی از ناظران بهداشتی و داوطلبان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ودر نهایت سلامت در سراسر این استان برگزار شده است.

به گزارش اس بی پرس، علی زینی‌وند روز شنبه اظهارداشت: کنکور امسال به دلیل شرایط کرونایی با رعایت پروتکل‌های خاص بهداشتی همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

 

وی بیان کرد: روز چهارشنبه گروه هنر، پنجشنبه گروه علوم انسانی و ریاضی و روز جمعه گروه تجربی و امروز شنبه نیز گروه زبان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: در بازدیدی که از حوزه‌های امتحانی و نظرخواهی از ناظران بهداشت انجام شد پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل انجام شده بود.

 

وی اظهارداشت: تعداد کل داوطلبان سیستان و بلوچستان در کنکور سراسری ۵۳ هزار و ۵۲۶ نفر است که از این تعداد ۵۶ درصد خواهران و ۴۴درصد برادران هستند که درصد شرکت کننده خواهران نسبت به میانگین کشوری ۲ درصد کمتر بوده و این رقم در سطح کشور ۵۸ درصد است.

 

زینی وند ادامه داد: رقابت کنکور در ۱۳۴ حوزه امتحانی در ۱۷ شهر سیستان و بلوچستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار و با تدبیری که اتخاذ شده حتی در برخی بخش‌ها نیز شاهد برگزاری آزمون سراسری هستیم.

 

او از نماینده ویژه سازمان سنجش، دانشگاه سیستان و بلوچستان، مسوولان آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی، فرمانداری‌ها و همه کسانی که نهایت دقت و تلاش را در برگزاری این رقابت سخت انجام داده‌اند قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی