خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5072
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۱
مدیر صندوق کار آفرینی امید:

چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات در سیستان و بلوچستان پرداخت شده است

چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات در سیستان و بلوچستان پرداخت شده است
مدیر صندوق کار آفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط این صندوق از ابتدای دولت تدبیر و امید به متقاضیان این استان پرداخت شده است.

به گزارش اس.بی پرس، ادریس دینارزهی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: یکی از اهداف مهم صندوق کارافرینی امید حمایت از کسب و کارهای خرد است.

 

وی ادامه داد: ۱۷ شهرستان سیستان و بلوچستان دارای شعبات صندوق کار آفرینی امید هستند و ۲ شعبه جدید نیز بزودی در سیب و سوران و بمپور به این تعداد اضافه خواهند شد.

 

مدیر صندوق کار آفرینی امید سیستان و بلوچستان بیان کرد: ۱۳۲ میلیارد تومان پرداخت تسهیلات طی۲ سال اخیر در این استان اعطا شده که ۴۰ درصد دریافت کنندگان این تسهیلات بانوان بوده‌اند.

 

وی خاطرنشان کرد: از این میزان مبلغ ۶۵ میلیارد تومان مربوط به تسهیلات بخش کشاورزی و دامداری، ۱۵ میلیارد تومان به بخش فناوری و خدمات، ۱۳ و نیم میلیارد تومان به بخش گردشگری، ۲۸ میلیارد تومان صنایع دستی و ۱۰ میلیارد تومان به صنایع خرد تسهیلات پرداخت شده است.

 

دینارزهی گفت: همچنین ۱۰۰ میلیارد تومان به کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از سیل در بلوچستان اختصاص یافت که ۵۰ میلیارد تومان آن توسط صندوق و ۵۰ میلیارد تومان توسط معاونت اشتغال به این مهم اختصاص یافت.

 

وی افزود: تنها ۳۰ میلیارد تومان به کشاورزان و باغداران بخش زرآباد که دچار خسارت ناشی از سیل شده بودند تسهیلات پرداخت شد. 

 

مدیر صندوق کار آفرینی امید سیستان و بلوچستان در ادامه به برنامه‌های هفته دولت اشاره کرد و گفت: هفته دولت امسال ۲۰ طرح توسط صندوق کارآفرینی امید با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد