خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5073
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۵
ویژه هفته دولت

۲۶ زمین چمن مصنوعی در سیستان و بلوچستان افتتاح می‌شود

۲۶ زمین چمن مصنوعی در سیستان و بلوچستان افتتاح می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: ۲۶ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال همزمان با هفته دولت در سراسر استان افتتاح می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کرد زابلی  مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان اظهارداشت: گستره هر یک از این زمین‌های چمن مصنوعی یکهزار و ۳۵۰ متر مربع است.

 

او  افزود: نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان به زیر ساخت‌های ورزشی روستاهای سیستان و بلوچستان سبب شده در سال‌های اخیر شاهد جهش چشمگیر در ساخت و بهره‌برداری طرح‌های عمرانی این حوزه در استان باشیم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌های اخیر شاهد جهش مطلوب در حوزه زیر ساخت‌های ورزش بومی و محلی در نقاط روستایی استان هستیم به طوریکه علاوه بر زمین‌های چمن مصنوعی تاکنون بیش‌از ۳۰۵ خانه ورزش روستایی نیز در مناطق مختلف استان راه‌اندازی شده است.

 

او  ادامه داد: خانه‌های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستاها با مشارکت فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی، ستاد مبارزه بامواد مخدر و وزارت ورزش و جوانان کشور ساخته و تجهیز می‌شوند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha