خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5105
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۱
در هفته دولت

۳۷ پروژه عمرانی در کنارک افتتاح و کلنگ‌زنی شد

۳۷ پروژه عمرانی  در کنارک افتتاح و کلنگ‌زنی شد
همزمان با هفته دولت ۳۷ پروژه عمرانی، آموزشی، شیلاتی، عمران شهری و روستایی، ورزشی، خدماتی و اشتغالزایی با اعتبار ۲۱۵ میلیارد تومان در شهرستان کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش اس بی پرس، فرماندار کنارک روزدوشنبه، اظهار داشت: بهره‌برداری از پروژه بزرگ اسکله جدید صیادی بندر تنگ، افتتاح طرح روکش آسفالت سرد محور دوراهی کنارک- کهیر و زرآباد، سامانه آبیاری قطره ای تیپی (۱۹هکتار )، واحدهای مسکونی سیل زدگان، توسعه برق روستایی، دکل مخابراتی و سازه تراکمی، ۳۵ کلاس درس، زمین چمن مصنوعی مومان و کهیر و کلنگ زنی دیوار حفاظتی شهر و کلنگ زنی احداث اسکله موج شکن های اصلی و فرعی بندر صیادی تنگ از جمله پروژه های مهم  شهرستان کنارک در هفته دولت است.

 

حمید الدین یوسفی افزود: ۱۶۰ عنوان برنامه فرهنگی شامل غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، تجلیل از کارکنان نمونه دولت، نشست‌های  روشنگری، نشست مطبوعاتی، دیدار مسوولان با مردم در روستاهای مختلف و تشریح فعالیت ها و دستاوردهای دولت و رسیدگی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم از دیگر برنامه های پیش بینی شده این هفته است.

 

وی بیان کرد: علیرغم مشکلات اقتصادی، تحریم ها و وضعیت کرونا پروژه های عمرانی تعطیل نشده و شاهد افتتاح طرح های بزرگ با هزینه های میلیاردی هستیم و این فعالیت ها خوشحالی مردم را در پی دارد.

 

فرماندار کنارک با اشاره به ظرفیت های شیلاتی، کشاورزی، گردشگری و اقتصادی، خاطرنشان کرد: کنارک پایتخت موز ایران است و بیش از ۸۰ درصد صید و صیادی سیستان وبلوچستان نیز با تلاش مردم این شهرستان انجام می شود.

 

کنارک از توابع استان سیستان و بلوچستان در ۶۴۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان و در ساحل دریای مکران (عمان) قرار دارد.

 

انتهای پیام/

 
 
 

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی