خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5122
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۳۳
فرماندار دلگان:

۲۵طرح عمرانی و خدماتی در دلگان افتتاح و کلنگ زنی شد

۲۵طرح عمرانی و خدماتی در دلگان افتتاح و کلنگ زنی شد
فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۲۵ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار پنج میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان گرامیداشت دومین روز از هفته دولت در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش اس بی پرس، مجتبی شجاعی اظهارداشت: این طرح‌ها شامل ۱۱طرح آبرسانی به مناطق عشایری با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان، ۱۲ پروژه برقرسانی شامل تیرکوبی و افزایش شبکه و نصب ترانس برق در بخش مرکزی با اعتبار ۵۰۰ ملیون تومان و همچنین کلنگ زنی یادمان شهدا و احداث سوله جایگاه نماز میت آرامستان گلمورتی با اعتبار پنج میلیارد تومان از برنامه‌های امروز در دومین روز از گرامیداشت هفته دولت در دلگان بوده است.

 

وی همچنین از برگزاری همایش بانوان با موضوع «بانوان زینبی» در دلگان خبر داد.

 

فرماندار دلگان گفت: ۱۲۸ طرح عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی در این شهرستان با اعتبار ۶۸۶ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

 

وی بیان کرد: افزون‌بر ۲۰۰ عنوان برنامه شامل غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تجلیل از مدیران موفق و کارکنان دولت، برپایی نشست‌های پرسش و پاسخ مردم با مسوولان و افتتاح طرح‌ها از مهمترین ویژه برنامه‌های هفته دولت در این شهرستان است.

 

شجاعی بهره‌برداری از پروژه بزرگ آبرسانی شهر چگردک، افتتاح ۹۰ واحد مسکن روستایی، کلنگ زنی کارخانه فرآوری حنا، افتتاح بخش دیالیز بیمارستان امام رضا( ع)، بهره‌برداری و کلنگ‌زنی چهار طرح بیابان‌زدایی، بهره‌برداری از ۲۵۰ هکتار آبیاری تحت فشار و نخستین سازه سننتر آبیاری نوین در سطح ۱۰۰ هکتار، افتتاح ده‌ها طرح کشاورزی شامل جاده بین مزارع، بازسازی قنوات، ساخت کانال و ذخیره آب، طرح پرورش شترمرغ، افتتاح نخستین پایگاه امداد جاده‌ای هلال احمر در گزگر، افتتاح قطعه اول روکش آسفالت دلگان به بزمان و افتتاح هشت طرح جامع عمران شهری در گلمورتی از دیگر ویژه برنامه‌های هفته دولت در شهرستان دلگان است.

 

به گزارش اس بی پرس، دلگان به مرکزیت شهر گلمورتی از توابع استان سیستان و بلوچستان در ۴۸۰ کیلومتری جنوب غرب زاهدان مرکز این استان قرار دارد.

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha