خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5127
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۵
بسته اخبار کوتاه

خلاصه‌ای از رویداد‌های خبری سیستان و بلوچستان

خلاصه‌ای از رویداد‌های خبری سیستان و بلوچستان
در بسته اخبار کوتاه امروز، خلاصه‌ای از رویداد‌های خبری سیستان و بلوچستان را بخوانید.

به گزارش اس.بی پرس، نماینده ولی فقیه در استان از فعالان امر به معروف و نهی از منکر قدردانی کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین محامی به اهمیت امر به معروف در جامعه اشاره کرد و گفت: حرکت های جهادی و خودجوش مروجان این عرصه در روزهای اوج شیوع بیماری کرونا، از جمله ضدعفونی معابر، تدفین درگذشتگان و کمک به بیماران، مصداق بارز امر به معروف در جامعه است.

 

وی افزود: این افراد عَلم داران گسترش و فراگیری امر به معروف و نهی از منکر در بین مردم هستند و الگوبرداری از حرکتهای جهادی این افراد، وظیفه ای همگانیست.

 

-------------------------------

 با حضور حجت الاسلام اکبرپور مسول نماینده ولی فقیه سپاه سلمان، حجت الاسلام ابراهیم سپاهی بعنوان نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه فنوج معرفی شد.

 

همچنین در این مراسم، بمناسبت هفته امر به معروف و‌نهی از منکر از امامان جمعه دهستان های مسکوتان، خیرآباد، محترم آباد، رامَک، شهر کُتیچ، شهر فنوج تجلیل شد.

 

-------------------------------

 

روابط عمومی آموزش و پرورش استان اعلام کرد: شرکت کننده در آزمون سراسری امسال برای تایید سوابق تحصیلی خود، تا تاریخ 5شهریور به سامانه Dipcode.medu.ir مراجعه کنند.

 

..................................................................

شرکت گاز استان اعلام کرد: جریان گاز در بلوار معلم، بلوار دانشگاه، بلوار قلنبر و بلوار بهداشت امروز از ساعت5 بامداد تا 20 به علت تعمیرات و راه اندازی ایستگاه قطع خواهد بود.

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha

اخبار

داغ های مجازی