خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5129
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۲۱
در هفته دولت:

هشت طرح در قصرقند افتتاح شد

هشت طرح در قصرقند افتتاح شد
 فرماندار قصرقند در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: هشت طرح عمرانی، کشاورزی، برق، عمران روستایی، ورزشی و عشایری ویژه گرامیداشت هفته دولت در این شهرستان با اعتبار ۹۸۰ میلیون تومان افتتاح شد.

به گزارش اس بی پرس، رحیم بخش پاک اندیش اظهارداشت: این طرح‌ها شامل افتتاح و بهره‌برداری از پروژه مخزن ذخیره آب روستای عشایری لگوربیت با اعتباری افزون‌بر ۷۵۰ میلیون ریال، پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای چب با اعتباری بیش‌از ۵۹۰ میلیون ریال و پروژه مرمت و بازسازی قنات روستای کلانزه با اعتبار ۱۱۷۰ میلیون ریال است.

 

وی ادامه داد: پروژه مرمت بندسارها در روستای کوتیرو با اعتبار ۳۷۰ میلیون ریال، بهره‌برداری از توسعه شبکه برق روستای کوچو پایین به نمایندگی از ۹ پروژه حوزه برق با اعتبار۶۰۷۰ میلیون ریال، پروژه برقرسانی خورشیدی به روستای عشایری گواجیگ با اعتبار۲۸۰ میلیون ریال و پروژه ساماندهی آرامستان روستای کوتیرو با اعتبار ۵۹۰ میلیون ریال از دیگر پروژه افتتاح شده هفته دولت در قصرقند است.

 

فرمندار قصرقند گفت:علاوه‌بر افتتاح پروژه‌ها برنامه‌های مختلفی با موضوع تجلیل از کارمندان نمونه، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا و دیدار و گفت وگو با مردم و رسیدگی به مشکلات آنان نیز در طول هفته دولت انجام خواهد شد.

 

به گزارش اس بی پرس، قصرقند با جمعیت ۶۱ هزار نفر در حدود ۵۷۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان وبلوچستان واقع شده است.

 
 
انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد