خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5146
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۷:۰۲
امام جمعه زهک:

رسانه ها مانع از گزارش های غیرواقعی مدیران شوند

رسانه ها مانع از گزارش های غیرواقعی مدیران شوند
سیستان و بلوچستان امام جمعه شهرستان زهک سیستان وبلوچستان گفت: برخی از طرح ها در منطقه، بیش از چندبار افتتاح می شود و گزارشاتی که داده می شود غیرواقعیست و باید رسانه ها در این زمینه ورود پیداکنند و نگذارند مدیران گزارشات غیرواقعی بدهند.

 

به گزارش اس بی پرس، حجت الاسلام خدری در دیدار با اصحاب رسانه افزود: یکی از مهمترین بحث هایی که دشمن بدنبال آن است تا به نظام اسلامی ما ضربه بزند بحث اختلاف انداختن بین شیعه و سنی است که سالهاست در این زمینه تلاش می کند و نتوانسته تاکنون به هدف خود برسد.

 

وی اضافه کرد: تنها راه پیشرفت سیستان و بلوچستان باتوجه به سرمایه های انسانی فراوان این استان، استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های افراد بومی منطقه می باشد.

 

امام جمعه زهک ادامه داد: فرد وقتی مسئولیتی را پذیرفت قابل نقد است و باید انتقادپذیرباشد این که می گویند پشت سر مدیر نباید حرفی زد، درست نیست چرا که مدیرباید نقدبشود.

 

حجت الاسلام خدری افزود: متاسفانه برخی ها نمی دانند که شخصیت حقیقی با حقوقی متفاوت است و کسی که جایگاه حقوقی پیداکرد بخاطر کارهایی که انجام می دهد و امکان دارد اشتباه باشد قابل نقد است وباید اصلاح شود.

 

وی اضافه کرد: اگر یکی از رسانه ها بیاید مدیری را مورد انتقاد قراردهد و آن مدیر که تحمل نقد را ندارد، فردخبرنگار را باخانواده اش مورد نقد و انتقاد قراردهد اصلا کار درستی نیست چراکه کسی حق ندارد به شخصیت حقیقی افراد ورود پیداکند چراکه خداوند و پیامبرش نیز اجازه چنین کاری را نمی دهند.

 

وی در ادامه گفت: یکی از مشکلاتی که در منطقه سیستان وجود دارد این است که نگاهها در منطقه نگاههای کوچک است یعنی نه مدیران ما طرح و پیشنهادی دارند و نه در بیان کارهایی که انجام شده ثابت هستند.

 

امام جمعه زهک ادامه داد: درهمه دنیا آب، مرز، باد و خورشید با برنامه ریزی و استفاده درست از آنها، به فرصت تبدیل می شود ولی متاسفانه در منطقه سیستان همه این فرصتها تبدیل به تهدید شده است.

 

حجت الاسلام خدری گفت: مگر ما مرز و کشور همسایه نداریم؟ پس چرا نمی توانیم از ظرفیت بسیارخوب مرزمان بدرستی استفاده کنیم، چرا ورود احشام از جاهای دیگر قانونیست ولی وقتی ازمرز سیستان بخواهند وارد شوند بی قانونی است؟

 

امام جمعه زهک بیان گرد: یکی از دلایل مهمی که سرمایه گذاران مطرح می کنند این است که برای سرمایه گذاری شان باید تضمینی وجود داشته باشد تا بتوانند در اینجا سرمایه گذاری کنند و اگر زیرساخت ها درست باشد قطعا مهاجرت معکوس اتفاق خواهد افتاد.

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha