خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5184
۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۹
مدیرکل صدا وسیمای سیستان وبلوچستان:

چه کسی سنگ در چاه ژرف سیستان انداخته است؟!

چه کسی سنگ در چاه ژرف سیستان انداخته است؟!
محمود کردستانی نوشت: رسانه استانی ضمن عذرخواهی از نپرداختن به موضوع چاه ژرف سیستان، آنطور که شایسته بود، آماده است تا فرصت لازم را در اختیار مدیران، متولیان، و متخصصان امر  بگذارد تا با مردم گفتگو و به  تبیین  روند پروژه و نتایج حاصله  بپردازند. اگرچه ما در رسانه ای نکردن این پروژه، به هیچ وجه مقصر نبوده و همیشه آمادگی داشته ایم، اما بنا به دلایلی مجوز و حق پرداختن به آن را نداشتیم.

به گزارش اس.بی پرس، محمود کردستانی در یادداشتی در صفحه اینستاگرامش نوشت: آیا پروژه چاه ژرف سیستان به تاریخ پیوسته است؟!

 

سیستان و بلوچستان؛ سرزمینی درگیر با همه ناملایمات و مصائب و مسائل، اما حقیقت آن است که خشکسالی ، طوفان، ناامنی و... هرگز این استان و مردمان صبور و انقلابی آن را از پای در نخواهد آورد، اما وعده و‌ وعیدهای بی‌اساس و امید آفرینی های نابجا می‌تواند برای همیشه  مردم را ماُیوس و استان  سیستان و بلوچستان را به قهقرا و نابودی بکشاند!

 

رسانه استانی ضمن عذرخواهی از نپرداختن به این مهم، آنطور که شایسته بود، آماده است تا فرصت لازم را در اختیار مدیران، متولیان، و متخصصان امر  بگذارد تا با مردم گفتگو و به  تبیین  روند پروژه و نتایج حاصله  بپردازند.
اگرچه ما در رسانه ای نکردن این پروژه، به هیچ وجه مقصر نبوده و همیشه آمادگی داشته ایم، اما بنا به دلایلی مجوز و حق پرداختن به آن را نداشتیم.

 

به هرحال جای تقدیر دارد از پیگیری ها، تخصیص بودجه، گسیل داشتن  تجهیزات و امکانات  و... اما مردم هم حق دارند که از آب گوارای استحصال شده از اعماق سرزمینشان بنوشند و ره آورد و خروجی این مهم را ببینند و اگر آبی در کار نیست؛ بشناسند که چه کسی  سنگ در چاه ژرف سیستان انداخته است؟! مجموعه رسانه های استان آمادگی کامل برای تبیین، تشریح و نشست های خبری  را دارند و رسانه استانی هم با تمام توان آماده است تا در خدمت عزیزان باشد.

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha