خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5187
۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۰:۵۰
نماینده سراوان توضیح داد

جوسازی شبکه‌های معاند به بهانه حمایت از کودکان سیستان وبلوچستان

 جوسازی شبکه‌های معاند به بهانه حمایت از کودکان سیستان وبلوچستان
نماینده سراوان، سیب، سوران و مهرستان در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را پیرامون جوسازی شبکه‌های معاند مدعى بی‌تفاوتی وی نسبت به غرق شدن کودکان در رودخانه‌های استان سیستان و بلوچستان ارائه داد.

به گزارش اس.بی پرس، بر اساس توضیحات ارائه شده از سوی ملک فاضلی نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و مهرستان در مجلس شورای اسلامی پیرامون جوسازی شبکه‌های معاند به دنبال انتشار خبری با عنوان «محرومیت سیستان‌وبلوچستان عاملی برای برجسته‌سازی حوادث محدود این استان شده است» می‌توان گفت بار دیگر شبکه‌های معاند با تحلیل غلط، سعی در تخریب یکی از نمایندگان استان سیستان و بلوچستان کردند و این در حالی است که وی در چندین مصاحبه از جمله« دولت باید سراوان را برای رفع محرومیت‌هایش در آغوش بگیرد» از مسئولان خواسته بود که برای محرومیت‌زدایی از استان سیستان و بلوچستان برنامه‌ریزی جدی داشته باشند.

 

انگ بی‌تفاوتی نسبت به وضعیت کودکان این استان در حالی از سوی این شبکه‌ها به این نماینده زده شد که وی قبل از ورود به نهاد قانونگذاری کشور به عنوان پزشک حافظ سلامت این کودکان بوده است.

 

هم‌اکنون سوال اینجاست کسی که سال‌ها در محرومترین منطقه کشور که بارها عدم‌تمایل پزشکان برای استقرار در آن مورد انتقاد قرار گرفته بود، بدون تلاش برای حضور در استان‌های برخوردار به ارائه خدمات به مردم این استان پرداخته است، چطور می‌تواند نسبت به حفظ جان کودکان سیستان و بلوچستان بی‌تفاوت باشد.

 

باید گفت که محرومیت سیستان و بلوچستان بهانه‌ای برای شعارها و جملات پوپولیستی شبکه‌های معاند بوده و سوءاستفاده از محرومیت استان سیستان و بلوچستان زمینه‌ای برای شواف و جذب مخاطب توسط این شبکه‌ها فراهم کرده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha

اخبار

داغ های مجازی