خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5227
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۵
فرمانده انتظامی؛

شرور تحت تعقیب مراجع قضائی با سابقه شرارت در استان‌های مختلف کشور دستگیر شد

شرور تحت تعقیب مراجع قضائی با سابقه شرارت در استان‌های مختلف کشور دستگیر شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تیزبینی و اقدام به موقع مأموران انتظامی شهرستان چابهار شرور تحت تعقیب مراجع قضائی، با چندیدن سابقه شرارت در استان های مختلف کشور، دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار محمد قنبری اظهار کرد: با تیزبینی و اقدام به موقع مأموران انتظامی شهرستان چابهار شرور تحت تعقیب مراجع قضائی، با چندیدن سابقه شرارت در استان های مختلف کشور، دستگیر شد.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: این متهم 38 ساله که جرائمی چون حمل سلاح گرم، ایجاد رعب و وحشت عمومی، قاچاق مواد مخدر و سرقتهای مسلحانه را در پرونده خود دارد، مدتی قبل به جرم قاچاق محموله سنگین مواد مخدر از سوی مراجع مراجع قضائی استان فارس به حبس ابد محکوم شده بود که پس از فرار از استان مذکور به شهرستان چابهار گریخته بود که  روز گذشته در یک عملیات ضربتی دستگیر شد

 

وی در خبر دیگری گفت: با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی شهرستان چابهار، محل دپوی مقادیری قابل توجه لوازم آرایشی و بهداشتی و اقلام دارویی غیر مجاز و قاچاق در انبار یک مجتمع تجاری در شهرستان مذکور شناسایی شد.

 

این مسؤول بیان کرد: در بازرسی از این محل، تعداد یک میلیون 109 هزار و 53 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، بهمراه 10 هزار و 65 عدد اقلام دارویی غیر مجاز قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال کشف شد.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این رابطه 2 فرد متخلف دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

با مهم‌ترین ‌‌مطالبات این روزهای مشمولان؛

از کاهش مدت سربازی تا افزایش حقوق دوره خدمت

رنگ صورتی که بر پهنای مسجد

با «مسجد صورتی» آشنا شوید