خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5230
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۱
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای؛

جابجایی بیش از یک میلیون و ۸۲۲ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان

جابجایی بیش از یک میلیون و ۸۲۲ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و ۸۸۲ هزار و ۹۷۷ تن کالا در قالب ۱۱۶ هزار و ۲۶۶ سفر باری در پنج ماهه نخست امسال توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای در این استان حمل شده است.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ۶۱ شرکت حمل و نقل داخلی کالا در محدوده تحت پوشش اداره  کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان  حدود  یک میلیون و ۸۸۲ هزار و ۹۷۷ را جابجا کردند.

 

او  مواد نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی را عمده کالا‌های حمل شده سیستان و بلوچستان در این مدت ذکر کرد و افزود: بیشترین بارنامه صادر شده این مدت به شهرستان زاهدان و کمترین به شهرستان سراوان اختصاص دارد.

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم و رعایت شیوه نامه های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر استان ابلاغ شده و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نیز در حال اجرا است.

 

کرد با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل و نقل اظهارداشت: یکی از مشاغلی که خالصانه و متعهدانه در دوران بحران کرونا خطر را به جان خریده و شب و روز خود را در دل جاده‌ها می‌گذرانند، فعالان بخش حمل و نقل جاده‌ای و رانندگان حمل بار هستندکه با طی مسافت‌های طولانی رسالت خود را برای آسایش مردم به آخر رساندند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

اخبار

داغ های مجازی