خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5232
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۹
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی:

کشف بیش از یک تن تریاک در درگیری مسلحانه مرزبانان با قاچاقچیان

کشف بیش از یک تن تریاک در درگیری مسلحانه مرزبانان با قاچاقچیان
فرمانده مرزبانی ناجا از ناکامی باند قاچاقچیان مواد مخدر و کشف بیش از یک تن مواد مخدر در منطقه مرزی سراوان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمدعلی گودرزی اظهارکرد: در راستای برخورد قاطع با قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران سیستان و بلوچستان از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی "مکسوخته" شهر مرزی سراوان مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، موضوع را به سرعت در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی با بیان اینکه با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان و زمان انتقال محموله مواد مخدر به عمق کشور مشخص شد، گفت: مرزداران هنگ مرزی سراوان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی با اجرای کمین، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و خودروی قاچاقچیان را مشاهده و بلافاصله فرمان ایست صادر کردند که قاچاقچیان اقدام به تیراندازی به سمت مرزبانان کردند.

 

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به شجاعت مرزداران در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان تصریح کرد: با توجه به حجم آتش و تاکتیک عملیاتی مناسب مرزبانان، سوداگران مرگ عرصه را به خود تنگ دیدند و در رسیدن به هدف شوم خود ناکام ماندند.

 

وی خاطرنشان کرد: در این عملیات هدفمند، مرزداران موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا و دستگیری یک قاچاقچی مجروح شده، یک تن و 224 کیلو و 635 گرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاشینکف، یک دستگاه بی‌سیم و مقادیری مهمات کشف کنند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس گودرزی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار مرزداران قرار دارد، خاطرنشان کرد: تلاش مرزبانان نیروی انتظامی برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر با اقتدار کامل در مرزها ادامه دارد و آنان اجازه نمی دهند قاچاقچیان مواد مخدر در هیچ نقطه ای از کشور احساس امنیت و آرامش و به راحتی نقشه های شوم خود را عملی کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ISNA.IR

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی