خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5262
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۹
مدیر کل برنامه ریزی آموزش عالی خبرداد

ثبت نام دانشجویان جدید از اواخر مهر

ثبت نام دانشجویان جدید از اواخر مهر
مدیرکل برنامه ریزی آموزش عالی گفت: ثبت نام دانشجویان جدید در دانشگاه ها از اواخر مهر ۹۹ آغاز می شود.

به گزارش اس.بی پرس، محمد رضا آهنچیان درباره ثبت نام دانشجویان جدید در سال تحصیلی پیش رو گفت: همه ما وابسته به اعلام نتایج کنکور هستیم.

 

وی ادامه داد: سازمان سنجش آموزش کشور برنامه ریزی هایی انجام داده است و وعده‌ای که در ۴ مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری داده شده این است ما بعد از ۲۰ مهر، نتایج را داشته باشیم.

 

مدیرکل برنامه ریزی آموزش عالی یادآور شد: دانشگاه‌ها چند روزی را برای ثبت نام نیاز دارند. از طرفی ثبت نام‌ها الکترونیکی خواهد بود که دانشجویان بتوانند از راه دور مدارک و مستندات خود را بارگزاری کنند و ثبت نام اولیه را انجام دهند که به اقتضاء شرایط هر دانشگاه تغییر می‌کند.

 

به گزارش اس.بی پرس، علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم نیز روز گذشته، درباره اینکه با توجه به تاخیر در برگزاری کنکور، قبول شدگان فرصت شرکت در کلاس‌ها را خواهند داشت گفت: ترم اول برای نو ورودان دانشگاه‌ها از آبان است و طبق برنامه سازمان سنجش در اواخر مهر و اوایل آبان این اسامی به دانشگاه‌ها داده شود.

 

وی افزود: ثبت نام به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و دانشجویان ترم خود را آغاز می‌کنند که در ادامه تحصیل دچار وقفه نشوند و روال ترمی دانشگاه‌ها هم برهم نریزد.

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت