خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5265
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۴
مدیرعامل شرکت اطلاع رسان داتک؛

خرید اقساطی از فروشگاه‌ها برای بازنشستگان تامین اجتماعی ممکن شد

خرید اقساطی از فروشگاه‌ها برای بازنشستگان تامین اجتماعی ممکن شد
مدیرعامل شرکت اطلاع رسان داتک، از امکان خرید اعتباری برای بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: مستمری‌بگیران این سازمان می‌توانند از این پس، بسیاری از خریدهای خود را به صورت اقساطی انجام دهند.

به گزارش اس.بی پرس، «محمدمحسن صدر» اظهار داشت: مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد و صرفا با ارائه کارت ملی می‌توانند نسبت به خرید غیرنقدی اقلام مورد نیاز خود اقدام نمایند.

 

وی با بیان اینکه دریافت این خدمات، گشایش فراوانی را در زندگی مستمری‌بگیران ایجاد خواهد کرد، گفت: بازنشستگان می‌توانند برای تهیه کالاهای سوپرمارکتی خود، به فروشگاه‌های زنجیره‌ای طرف قرارداد در سراسر کشور مراجعه کنند.

 

صدر افزود: بازنشستگان این طرح، غیر از خرید کالاهای سوپر مارکتی، مشمول دریافت خدمات دیگری ازجمله؛ دندانپزشکی، گردشگری، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، عینک و لنز و پوشاک نیز می‌شوند.

 

وی ادامه داد: بازنشستگان عزیز تامین اجتماعی به منظور دریافت این خدمات، لازم است با مراجعه به سایت CLUB.TAMIN.IR ثبت نام و علاقمندی خود را اعلام کنند.

 

وی با اشاره به اینکه برای ثبت‌نام، نیاز به مراجعه حضوری نیست و صرفا به صورت آنلاین و رایگان انجام می‌شود، گفت: بازنشستگان می‌توانند بلافاصله پس از ثبت‌نام، در انتهای فرآیند ثبت‌نام و همچنین در پنل کاربری، میزان اعتبار ماهانه و سالانه خود را مشاهده کنند.

 

مدیرعامل شرکت اطلاع رسان داتک گفت: بر اساس این طرح، بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی معادل ۲۰ درصد خالص دریافتی خود را به صورت اعتبار ماهیانه و ۱۲ برابر آن را به صورت اعتبار سالیانه دریافت کرده و پس از خرید، به مرور در ماه‌های آتی، به صورت اقساط از حقوقشان کسر خواهد شد.

 

شرکت اطلاع رسان داتک از شرکت‌های زیرمجموعه سازمان تأمین اجتماعی است که اجرای این طرح ملی را برعهده گرفته است.

 

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha