خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5283
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۸:۲۶
بایستی با قدرت از حریم اسلام دفاع کرد؛

امام جمعه اهل سنت خاش اقدام نشریه فرانسوی در اهانت به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کرد

 امام جمعه اهل سنت خاش اقدام نشریه فرانسوی در اهانت به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کرد
امام جمعه اهل سنت خاش سیستان و بلوچستان اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام را به شدت محکوم و از امتناع مقامات این کشور و سکوت جوامع جهانی و اسلامی در این موضوع سخیف و شنیع ابراز تاسف کرد.

به گزارش اس.بی پرس، مولوی محمدعلی شهنوازی بیان کرد: اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام و کلام الله مجید مدتی هست در کشورهای اروپایی و غربی مورد توجه دشمنان امت اسلام قرار گرفته و متاسفانه هتاکان آزادانه به عمل های زشت و غیر انسانی و غیر اخلاقی خود ادامه می دهند.

 

وی اظهار کرد: پیامبر اسلام و قرآن کریم از مقدسات مسلمانان به شمار می روند و در نزد جهانیان دارای عزت و اعتبار بوده و جایگاه شان بلند و با ارزش می باشد، بنابراین شکستن حدود و خطوط قرمز مسلمانان اعلام جنگ با خدای متعال و امت اسلام است.

 

امام جمعه اهل سنت خاش ادامه داد: مسلمانان در سراسر دنیا باید به پا خیزند و علاوه بر محکوم کردن عمل زشت و شنیع هتاکان و اهانت کنندگان به ساحت مقدس رسول رحمت و مهربانی و قرآن کریم، کتاب انسان ساز و قانون جامع زندگی بشری از سوی دشمنان قسم خورده اسلام باید غیورمردانه به صحنه بیایند و با این سفاکان و جنایتکاران مقابله کنند.

 

مولوی شهنوازی ادامه داد: کشورهای اسلامی و سران خیانتکار و سرسپرده آمریکایی و اسرائیلی در منطقه خاورمیانه و از جمله حکام اماراتی باید شرمگین باشند و به جای دوستی با دشمنان یهودی بایستی به فکر مقابله با هتاکان برآیند.

 

امام جمعه اهل سنت خاش اظهارکرد: امت اسلام باید به خروش بیاید و قدرتمندانه از حریم اسلام و مقدسات شان دفاع کنند و اجازه ندهند، دشمنان صهیونیستی بیش از این به حریم آنها تجاوز کنند، بنابراین عمل زشت و شنیع کفار و صهیونیست ها از نگاه اسلامی، شرعی و اخلاقی و انسانی به شدت محکوم بوده و بایستی با اهانت کنندگان برخورد شود و اگر اقدام عاجلی برای دستگیری و مجازات اهانت کنندگان به ساحت پیامبر اسلام و کتاب الله صورت نگیرد، غیرت مسلمانان به جوش می آید.

 

مولوی شهنوازی گفت: در شرایط حساس کنونی باید وحدت و همبستگی و اتحاد یکپارچه در امت اسلامی تقویت شود و سران کشورهای اسلامی بایستی با قدرت از حریم اسلام دفاع و اجازه ندهند که دشمنان خدا و رسول به مقدسات مسلمانان اهانت کنند.

 

دفاتر امام جمعه و نهاد رهبری در امور اهل سنت خاش، مدیران و مدرسان حوزه های علمیه اهل سنت، امامان جمعه مساجد جامع توحیدیه، الخلیل، امام حسین، حنفاء، مدیر حوزه علمیه مخزن العلوم این شهرستان به شدت اهانت به ساحت پیامبر اسلام و کلام الهی در کشورهای غربی و از جمله مجله فرانسوی را محکوم کرده و خواهان مجازات هتاکان شده اند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد