خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5284
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۴
فرماندار:

تحول دشتیاری با تقویت نیروی انسانی امکان پذیر است

تحول دشتیاری با تقویت نیروی انسانی امکان پذیر است
 فرماندار شهرستان دشتیاری سیستان وبلوچستان گفت: برای ایجاد تحول در برنامه ها، طرح ها و پروژه های شهرستان دشتیاری برنامه های اساسی طرح ریزی شده و در چارچوب قانون و اختیارات محوله پیگیری و به سرانجام خواهند رسید.

به گزارش اس.بی پرس، عادل عفتی در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: تامین زیر ساخت های شهرستان دشتیاری در دو محور تقویت نیروی انسانی و جذب مدیران توانمند تا بتوانند در جذب بودجه های اجرایی از ادارات کل و وزارت خانه های مربوطه اقدام کنند.

 

وی گفت: تمام نیازهای توسعه زیر ساختی دشتیاری از قبیل جاده های دسترسی، مدرسه، پتانسیل های منطقه  شناسایی شده اند، مثلث توسعه این شهرستان، استاندار، نماینده مجلس و فرماندار می باشند که نیازمند شوراها و دهیاران در جوامع محلی می باشند تا حمایت کنند.

 

فرماندار شهرستان دشتیاری ادامه داد: با توجه به طرح های کارشناسی شده جهت تسریع در روند نیازهای توسعه زیر ساختی این شهرستان با پیگیری نماینده مجلس و مدیران اجرایی توانمند از منابع ملی استفاده خواهیم کرد.

 

عفتی تصریح کرد: با قرار دادان امکانات به سرمایه گذاران در بخش خصوصی استقبال خواهیم کرد و همچنین امنیت سرمایه گذران را در دشتیاری تضمین می کنیم.

 

وی بیان داشت: برای خدمت به مردم در چارچوب قانون از هیچ گونه کم کاری مدیران اجرایی نخواهم گذشت، ظلم کم کاری مدیران اجرایی در حوزه دشتیاری قابل بخشش نیست و ظالم کسی است که حقوق مردم را پایمال می کند و در وظیفه محوله خود نسبت به مردم کوتاهی می کند و هیچ گونه توهینی به مردم و مدیران توانمند نخواهم کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha