خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5288
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۳
مالکی عنوان کرد؛

نقش پر رنگ رسانه در معرفی فرصت های سرمایه گذاری در سیستان و بلوچستان (ویدیو)

 نقش پر رنگ رسانه در معرفی فرصت های سرمایه گذاری در سیستان و بلوچستان (ویدیو)
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف صداوسیمای مرکز استان بازدید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، مالکی در این بازدید بر نقش پر رنگ رسانه در معرفی فرصت های سرمایه گذاری و رساندن مشکلات استان به گوش مسئولان تاکید کرد.

 

مالکی همچنین در نشست با مدیرکل و معاونان  صداوسیمای مرکز استان هم به نقش مهم و خطیر رسانه ملی در استان پهناور سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: در شرایط و موقعیت حساس کنونی که دشمنان سعی در ضربه زدن و سیاه نمایی خدمات نظام دارند، صداوسیمای مرکز استان می تواند همدلی، امنیت و پیشرفت و توسعه پایدار استان را تضمین کند.

 

وی جذب مخاطبان آنسوی مرزها را فرصتی بزرگ برای رسانه ملی و استانی برشمرد و افزود: معرفی قابلیت های ویژه استان در بخش های مختلف و آگاهی بیشتر مدیران استانی از مطالبات مردم و احقاق حق آنها از دیگر رسالت های صداوسیماست.

 

در این نشست کردستانی مدیرکل صداوسیمای مرکز سیستان و بلوچستان هم گفت: اعتماد و توجه مردم استان به رسانه ملی، سبب شده همه کارکنان خدوم صداوسیمای مرکز سیستان و بلوچستان با تولید برنامه های فاخر برای افزایش کیفیت محتوایی و جذب حداکثری مخاطبان تلاش مضاعفی داشته باشند.

 

وی همچنین به سند توسعه سواحل مکران و طرح آمایش استان اشاره کرد و افزود: رسانه ملی با انعکاس رویدادهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی، می تواند زمینه ساز جذب سرمایه گذاری و توسعه همه جانبه در استان شود.

 


download

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

داغ های مجازی

از سوی سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری؛

بلیت ۵۸ میلیون تومانی اربعین تکذیب شد

17 نفر از شهدا کودک و 4 نفر نیز زن هستند

شهادت دومین دختر بچه فلسطینی در نوار غزه