خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5291
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۲
مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد:

داور کاراته‌ سیستان و بلوچستان عنوان بهترین داور آسیایی را کسب کرد

داور کاراته‌ سیستان و بلوچستان عنوان بهترین داور آسیایی را کسب کرد
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: حمیدرضا سراوانی کاراته‌کار و داور برجسته استان توانست برای سومین سال متوالی در رده بهترین داوران آسیایی قرار گیرد.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کردزابلی اظهار داشت: این داور برجسته کاراته سیستان و بلوچستان دارای ۳۰ سال سابقه قضاوت در این رشته ورزشی در رده های ملی است.

 

وی ادامه داد: همچنین داوری رقابت های غرب آسیا از جمله سوابق پرافتخار این ورزشکار برجسته رشته کاراته سیستان و بلوچستان است.

 

مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان افزود: سراوانی از سوی فدراسیون آسیایی کاراته به همراه چند داور کشور به عنوان بهترین داوران این رشته ورزشی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

 

کرد با بیان اینکه کاراته کاهای استان همواره موفقیت های مختلفی در سطح ملی به دست آورده اند، افزود: سیستان و بلوچستان هم اینک جزو ۱۰ استان برتر کشور در ورزش کاراته شناخته شده است.

 

وی بیان کرد: کاراته همواره از رشته های پرطرفدار در سیستان و بلوچستان بوده است به طوری که  افزون بر سه هزار کاراته کار در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در این رشته ورزشی جذب و درحال فعالیت هستند.

 

به گزارش اس.بی پرس،  بیش از ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی هم اینک در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زاهدان؛

عملیات اجرایی پنج زمین چمن مصنوعی در مناطق کم برخوردار زاهدان آغاز شد

شناسایی هزار و ۶۰۰ مراکز استخراج رمز‌ ارز

بیت کوین جای بورس را گرفت؟