خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5296
۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۰
وای به‌روزی که پرده برافتد

واقعیت‌های هولناکی که در چابهار وجود دارد/ فریاد از این مظلومیت

واقعیت‌های هولناکی که در چابهار وجود دارد/ فریاد از این مظلومیت
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در چابهار برای بازدید از محرومیت‌های این منطقه با دعوت معین‌الدین سعیدی نماینده جوان و پرتلاش مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند. مردم مظلوم این مناطق در گفتگو با نمایندگان از دیگر واقعیت‌های هولناک در چابهار سخن گفته‌اند. فریادهایی که از جان مظلوم آنان بلند شده و باید شنیده شود وگرنه ... نه تو مانی و نه من.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در چابهار برای بازدید از محرومیت‌های این منطقه با دعوت معین‌الدین سعیدی نماینده جوان و پرتلاش مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

 

علیرغم فرصت‌ها و ثروت‌هایی که در این منطقه وجود دارد و با گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب اما همچنان در برخی نقاط این شهرستان آب و برق وجود ندارد.

 

مردم در برخی از این مناطق آب را از گودال‌های طبیعی که از طریق بارندگی‌ها آب می‌شود برداشت می‌کنند که بسیار غیربهداشتی و خطرناک است. در چند روز گذشته چندین نفر‌ براثر افتادن در این گودال‌ها که به زبان محلی به آن هوتگ می‌گویند جان خود را ازدست‌داده‌اند. از این گودال‌ها هم مردم محلی و هم احشام آب می‌خورند، آیا حق این مردم چنین شرایطی است؟!

 

مردم مظلوم این مناطق در گفتگو با نمایندگان از دیگر واقعیت‌های هولناک در چابهار سخن گفته‌اند. فریادهایی که از جان مظلوم آنان بلند شده و باید شنیده شود وگرنه ... نه تو مانی و نه من.

 

هست از پس پرده گفت‌وگوی من و تو
چون پرده برافتد، نه تو مانی و نه من

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی