خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5299
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۰
اداره آموزش و پرورش در اطلاعیه ای خبر داد:

فعالیت مدارس خاش غیر حضوری شد

فعالیت مدارس خاش غیر حضوری شد
 آموزش و پرورش شهرستان خاش در اطلاعیه ای فوری خطاب به کلیه مدیران مدارس این شهرستان، فعالیت های آموزشی خاش را از ۱۵ شهریورتا اول مهرماه غیر حضوری اعلام کرد.

به گزارش اس.بی پرس، اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش در اطلاعیه خود آورده است: با عنایت به اعلام ستاد ملی مبارزه با کووید۱۹ و وضعیت قرمز شهرستان و هماهنگی مدیر آموزش و پرورش با اداره کل، تمامی مدارس مرکز و حاشیه شهر به صورت غیرحضوری و ازطریق فضای مجازی (تولید محتوای آموزشی) و بدون حضور دانش آموز برگزار می شود.

 

در این اطلاعیه تاکیده شده؛ مدارس روستایی خاش با آمار زیر۵۰ نفر به صورت حضوری و مدارس بالای ۵۰ نفر غیر حضوری برگز می شود و مدرسه معماران دادگر به علت برگزاری مراسم محوری بازگشایی مدارس، به صورت حضوری است. تمامی مدارس شهرستان از ۱۵ شهریورماه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بازگشایی و حضور تمامی همکاران اداری و آموزشی الزامی است.

 

حضور دانش آموزان در مدارس روستایی با رعایت پروتکل های بهداشتی بوده و همراه داشتن ماسک برای دانش آموزان و همکاران الزامی است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز افزود: ستاد استانی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش تشکیل و کلیه جنبه ها بازگشایی مدارس بررسی و تصمیم گیری می‌شود.

 

دکتر هاشمی شهری گفت: البته پروتکل های بهداشتی بسیار سخت گیرانه تدوین شده و از طرفی هر واحد آموزشی بنابر گفته وزیر آموزش و پرورش با توجه به شرایط خودش می‌تواند تصمیم گیری کند که حضوری یا غیرحضوری فعالیت کند.

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha