خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5323
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۷
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:

راهداری سیستان و بلوچستان رتبه نخست ارتقای روکش آسفالت را کسب کرد

راهداری سیستان و بلوچستان رتبه نخست ارتقای روکش آسفالت را کسب کرد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از کسب عنوان برتر اجرای طرح بهسازی و ارتقای روکش آسفالت مسیرهای ارتباطی این اداره‌کل را در بین ادارات کل استان‌های کشور خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد اظهارداشت: طرح ملی بهسازی و ارتقای روکش آسفالت مسیرهای ارتباطی از اردیبهشت  سال جاری با هدف تأمین ایمنی عبور و مرور، کاهش استهلاک وسایل نقلیه، مصرف سوخت و همچنین حراست و نگهداری از سرمایه‌های ملی در این استان اجرایی شده است.

 

وی ادامه داد: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای راهداری سیستان و بلوچستان تاکنون این طرح مهم ملی در بیش‌از  ۶۰۴ کیلومتر از مسیرهای ارتباطی حوزه زیر پوشش این اداره‌کل با اعتبار افزون‌بر ۱۵۰ میلیارد تومان عملیاتی شده است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه زیر ساخت‌های جاده‌ای و شبکه راه‌ها سرمایه‌های ملی هر کشور محسوب می‌شود که نقش اساسی در مبادلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارند، اظهارداشت: هدف نگهداری راه، تقلیل میزان خرابی راه و افزایش عمر آن، کاهش هزینه‌های استهلاک وسایل نقلیه با تامین سطوح عبور مناسب، مطلوب و همچنین ایجاد شرایط مناسب برای رسیدن بموقع به مقصد با تامین ایمنی است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha