خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5359
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۹
بخشدار مرکزی خاش ؛

۲۸ هزار متر مربع از معابر روستایی بخش مرکزی خاش آسفالت شد

۲۸ هزار متر مربع از معابر روستایی بخش مرکزی خاش آسفالت شد
بخشدار مرکزی خاش سیستان و بلوچستان گفت: ۲۸ هزار متر مربع از معابر روستایی حسین آباد گرساز، ناصری و نوش آباد این بخش در چند روز اخیر با اخذ سهمیه قیر رایگان آسفالت شد.

به گزارش اس.بی پرس، عیدمحمد قلندرزهی اظهارداشت: برای زیرسازی و آسفالت معابر افزون‌بر۶۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که از محل اعتبارات ملی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمک سرمایه‌ای، کمیته برنامه ریزی و دهیاری‌ها تامین شده است.

 

وی بیان کرد: جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر و جذب سرمایه گذاران برای اجرای طرح‌های اقتصادی از مزایای مهم اجرای طرح‌های هادی در مناطق روستایی است.

 

بخشدار مرکزی خاش گفت: برنامه ریزی لازم برای آسفالت معابر تمام روستاهایی که زیرسازی در آنها انجام شده را با همکاری بنیاد مسکن از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ و ملی انجام خواهد شد.

 

وی بیان کرد: همکاری و تعامل دستگاه‌های خدمات رسان مانند شهرداری و بنیاد مسکن، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در زمینه اجرای طرح‌های توسعه‌ای مناطق روستایی این بخش قابل تقدیر است.

 

قلندرزهی اظهارداشت: در سال جهش تولید تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا از ظرفیت‌های بخش و نقاط روستایی برای محقق شدن این شعار استفاده شود.

 

خاش از توابع سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

 

انتهای پیام/

 
 
 

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha