خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5369
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۴
وریا غفوری:

استراماچونی تمایل دارد به استقلال برگردد/ مجیدی پیشرفت خوبی کرد

استراماچونی تمایل دارد به استقلال برگردد/ مجیدی پیشرفت خوبی کرد
کاپیتان تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه علی کریمی پیشنهاد خوب خارجی دارد، گفت: با استراماچونی در تماس هستم و می دانم او هم به بازگشت به استقلال تمایل دارد.

به گزارش اس.بی پرس، وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان اظهار داشت: کار سختی در نقل و انتقالات پیش رو داریم و باید هر طوری شده این تیم و بازیکنانش حفظ شوند. باید بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده راضی به ماندن شوند تا شاکله تیم حفظ شود. البته بازیکنان هم حق و حقوقی دارند که باید این حق و حقوق هم به آنها پرداخت شود.

 

کاپیتان استقلال در خصوص حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: این مسابقات در سطح دیگری از فوتبال برگزار می‌شود و ما هم تلاش می‌کنیم بهترین کیفیتمان را ارائه دهیم. از اینکه آقای نامجومطلق هم در این تیم مسئولیت پذیرفت خوشحالم و امیدوارم ایشان هم در کارش موفق باشند.

 

غفوری در خصوص تمدید قرارداد علی کریمی گفت: در نقل و انتقالات رقابت خاصی وجود دارد و علی کریمی هم پیشنهادات قابل توجهی از خارج دارد که با رقم‌های داخلی قابل مقایسه نیست. ما همه دوست داریم کریمی در استقلال بماند چون یافتن جانشین برای او با این کیفیت و این شرایط بسیار دشوار است.

 

وی در خصوص بازگشت احتمالی استراماچونی گفت: نیامدن استراماچونی خسارات مالی زیادی به استقلال و بیت‌المال کشور می‌زند و امیدوارم مسئولین در خصوص بازگشت او مصلحت اندیشی کنند و تصمیمی بگیرند که استقلال و کشور ما متحمل پرداخت هزینه‌های گزاف نشود.

 

غفوری گفت: من با استراماچونی در تماس هستم ولی این تماس دوستانه است. می دانم که استراماچونی هم تمایل به بازگشت به استقلال دارد و امیدوارم موانع حضورش در تیم رفع شود. ضمن اینکه اگر استراماچونی نیاید تا سال‌های سال هواداران استقلال این مطالبه گری را فراموش نخواهند کرد.

 

مدافع آبی پوشان در خصوص جدایی فرهاد مجیدی گفت: دوست داشتیم کارمان با فرهاد را با کسب یک جام به پایان برسانیم که متاسفانه اینگونه نشد. آقا فرهاد هم در بدو کارش که در استقلال بود در این مدت پیشرفت خوبی کردند و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

کاپیتان استقلال در خاتمه به جمله‌ای که در پایان دیدار نهایی جام حذفی گفته بود اشاره کرد و بیان داشت: ما با همه مشکلات و ناملایمت هایی که داشتیم مستحق دریافت یک جام بودیم که متاسفانه اینگونه نشد. من بعد از شکست در فینال حذفی به شدت ناراحت بودم و برای همین این جمله را گفتم.

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

درصفحه توییتر مقام معظم رهبری؛

انتقام قطعی است

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد