خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5429
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۶
معاون وزیر تعاون:

نخستین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

نخستین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد
نخستین مجموعه آب درمانی سیستان و بلوچستان امروز/پنجشنبه/ با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید و استاندار این استان در زاهدان افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور در این مراسم گفت: این مجموعه آب درمانی برای فعالیت خود ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید دریافت کرده که از محل تفاهم‌نامه این صندوق با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت شده است. 

 

علی اصحابی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح پنج جوان جویای کار شاغل شدند، افزود: با توجه به اینکه یکی از اهداف این تفاهم‌نامه توسعه بازار کار بوده به همین منظور کسب وکارهای نوین و  مشاغلی که برای ارائه خدمات به قشر مختلف جامعه فعالیت دارند تسهیلات ارائه می‌شود که در سیستان و بلوچستان این گونه طرح‌ها بخوبی حمایت شده است. 

 

فیزیوتراپیست و مدیر این مجموعه آبی نیز گفت: پیش از این برای بیماران بویژه افرادیکه دچار ضایعه نخاعی شدند برای درمان و تسکین درد از روش‌های محدودی استفاده می‌شد که با راه‌اندازی این مجموعه این بیماران می‌توانند با بروزترین تجهیزات آب درمانی، معالجعه شوند. 

 

نجمه بندانی اظهارداشت: این مجموعه در سه طبقه شامل سالن آب درمانی با چهار استخر مجزا، سالن بدن سازی با تجهیزات کامل و سالن ورزش‌های هوازی راه‌اندازی شده است.

 
 
انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha