خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5468
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷
با مشارکت و حمایت های ویژه خیران

طرح نذر آب در دهستان کوه سفید بخش مرکزی خاش کلید خورد

طرح نذر آب در دهستان کوه سفید بخش مرکزی خاش کلید خورد
با مشارکت و حمایت های ویژه خیران و داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور و هلال احمر استان تهران و استان و خاش طرح خداپسندانه نذر آب در مناطق روستایی دهستان کوه سفید بخش مرکزی خاش سیستان و بلوچستان آغاز شد.

به گزارش اس.بی پرس، آیین بسته بندی و توزیع ۱۰۰۰بسته غذایی، ۱۰۰۰بسته لوازم التحریر، ۵۵هزار آب معدنی و ۷۰ تانکر آب با عنوان طرح نذر آب۳ در استان با حضور احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و دکتر همتی رییس جمعیت هلال احمر کشور در شهرستان خاش برگزار شد.

 

این طرح در روستاهای دهستان کوه سفید بخش مرکزی خاش با مشارکت و همراهی خیران و جمعیت هلال احمر استان تهران و هلال احمر خاش و بخشداری مرکزی و دهیاران و مردم روستایی در مدت سه روز به اجرا در می آید.

 

بخشدار مرکزی خاش با قدردانی از حضور و خدمات دهی نیروهای سخت کوش و خدمتگذار در جمعیت هلال احمر استان تهران و استان سیستان و بلوچستان و خاش و خیران کشوری در مناطق محروم دهستان کوه سفید این شهرستان گفت: مردم مهمان نواز در این شهرستان مرزی میزبانی شایسته برای هموطنان گرامی خواهند بود.

 

عیدمحمد قلندرزهی بیان کرد: انجام کارهای عام المنفعه و خیرخواهانه و دلسوزانه دارای اجر و پاداش معنوی بوده و قطعا دنیا و آخرت این عزیزان آباد می شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

درصفحه توییتر مقام معظم رهبری؛

انتقام قطعی است

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد