خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5475
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۹
رئیس فدراسیون اسکواش:

ماهی ۲۷ میلیون تومان قسط می‌دهیم

ماهی ۲۷ میلیون تومان قسط می‌دهیم
رئیس فدراسیون اسکواش گفت: برای تسویه حساب بدهی مالیاتی، ماهی ۲۷۰ میلیون ریال قسط به حساب سازمان مالیاتی کشور واریز می‌کنیم.

به گزارش اس.بی پرس، مسعود سلیمانی افزود: از زمانی که باید اظهارنامه مالیاتی را برای این که مشمول نرخ صفر مالیاتی شویم، پر می‌کردیم حدود چهار سال می‌گذرد و به علت انجام ندادن این مسئله شامل جریمه شدیم.

 

وی گفت: چون فدراسیون بودجه کافی برای پرداخت کامل بدهی مالیاتی خود را نداشت اقدامی هم در این خصوص انجام ندادیم، اما وقتی متوجه شدیم طبق قانون حساب فدراسیون مسدود و رئیس ممنوع الخروج می‌شود رایزنی‌هایی برای رسیدگی به این وضعیت انجام دادیم.

 

رئیس فدراسیون اسکواش در ادامه افزود: مجموع بدهی مالیاتی فدراسیون اسکواش حدود ۸۷۰ میلیون تومان بود برای کاهش این مبلغ از وکلای صاحب نام استفاده کردیم و آن‌ها توانستند با بهره گیری از تبصره‌های موجود این مبلغ را به ۳۰۰ میلیون تومان کاهش دهند.

 

وی گفت: از آن جا که بودجه فدراسیون زیاد نیست و نمی‌توانیم به یک باره این مبلغ را پرداخت کنیم، قرار شد آن را به صورت اقساط ماهانه به مبلغ ۲۷ میلیون تومان تا زمان تسویه حساب کامل به حساب سازمان مالیات کشور واریز کنیم، بحث بدهی مالیاتی چون قانون محسوب می‌شود قابل بخشش نیست.

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha