خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5488
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۱
حدود یک تن مواد مخدر کشف شد

درگیری مسلحانه مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با قاچاقچیان

درگیری مسلحانه مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با قاچاقچیان
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و کشف ۹۳۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار محمد ملاشاهی اظهار داشت: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق مواد مخدر در طول نوار مرزی، مرزداران فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان از فعالیت باند قاچاق مواد مخدر در منطقه مرزی «تگور» شهرستان میرجاوه مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، محل اختفای قاچاقچیان و محموله مواد مخدر و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله به عمق کشور مشخص و مرزداران در قالب چندین تیم پوششی و عملیاتی منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند، محموله مواد مخدر را کشف کنند.

 

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان که خود را در محاصره می‌دیدند و توان مقابله با ماموران را نداشتند از محل متواری و مرزداران موفق شدند در پاکسازی منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا، 936 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل 637 کیلوگرم تریاک و 299 کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای داخل خودرو مخفی شده بود را کشف کنند.

 

وی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار این فرماندهی قرار دارد، خاطرنشان کرد: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط مرزی اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از استان احساس امنیت و آرامش کنند.

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی