خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5502
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۰
عضو شورای اسلامی خبرداد

شتر‌های رها شده درمسیر بنت به نیکشهر بلای جان مسافران

شتر‌های رها شده درمسیر بنت به نیکشهر بلای جان مسافران
عضو شورای اسلامی شهر بنت درسیستان وبلوچستان گفت: گله‌های رها شده از شتران در حاشیه جاده مسیر بنت به نیکشهر تعدادی از خانواده‌ها را داغدار کرده است.

به گزارش اس.بی پرس، پرویز کدخدایی عضو شورای اسلامی شهر بنت، با گلایه از نبود نظارت و کنترل شتر های رها شده در حاشیه جاده ها گفت :  هر چند وقت یکبار شاهد سانحه ناگوار تصادف رانندگان با شتر های رها شده در مسیر بنت به نیکشهر هستیم که داغدار شدن تعدادی از خانواده ها را در پی داشته است.

 

او افزود: در یکی از حوادث ناگوار چند شب پیش در مسیر نیکشهر به بنت ، شهروندی جوان از روستای سفید کوه بخش بنت با تعدادی شتر در این مسیر مواجه می شود که سرانجام تصادفی دلخراش رخ می دهد و باعث به کما رفتن این جوان می شود.

 

کدخدائی بیان کرد: متاسفانه سناریوی تلخ شتر های رها شده مختص به این سانحه نیست بلکه هر چند وقت یکبار در محور های ارتباطی جنوب استان شاهد چنین حوادث دردناکی هستیم و تاکنون تدبیری موثر برای این موضوع اندیشیده نشده است.

 

عضو شورای اسلامی شهر بنت عنوان کرد: از مسئولین تقاضا داریم نسبت به صاحبان گله های رها شده شتران جرایم قانونی وضع کنند تا حداقل با بستن گردنبند های شب نما ، باعث جلو گیری از تکرار چنین اتفاقات ناگواری باشیم.

 

او گفت: با توجه به بریدگی و عدم استاندارد سازی این محور سالیانه شاهد تصادف های ناگواری در این مسیر هستیم که جان تعدادی از شهروندان را گرفته است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مردم برایش دعا کنند

حال عمومی مهران رجبی خوب نیست

تکرار یاوه گویی پمپئو در پیامی توئیتری

گفت‌وگوی وزرای خارجه آمریکا و امارات با محوریت ایران

مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران خودرو

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو منتشر شد