خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5507
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۳
به همت بنیاد کرامت رضوی

بیمارستان ولایت شهرستان راسک توسط بنیاد کرامت رضوی تجهیز شد

بیمارستان ولایت شهرستان راسک توسط بنیاد کرامت رضوی تجهیز شد
به همت بنیاد کرامت رضوی، تجهیزات پزشکی و درمانی بیمارستان ولایت شهرستان راسک در استان سیستان و بلوچستان تجهیز شد.

به گزارش اس.بی پرس، معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی در مراسم اهدای تجهیزات پزشکی به این بیمارستان گفت: پس از سفر تولیت آستان قدس رضوی به استان سیستان و بلوچستان و دستور صریح ایشان مبنی بر گره گشایی از کار محرومان این خطه که همجوار با امام رضا(ع) محسوب می‌شود، اتفاقات مبارکی در این استان زرخیز رقم خورد.

 

حامد صادقی تصریح کرد: خوشحالیم که با عنایت امام رضا(ع) بخش عمده‌ای از نیازهای ضروری بیمارستان ولایت سرباز و راسک با اعتبار ۸ میلیارد ریال تامین شد و ان شاالله مابقی نیازهای این مجموعه نیز آماده و تحویل خواهد شد.

 

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی با اشاره به اقدامات انجام شده در این استان گفت: در سیل دی ماه سال ۹۸ آستان قدس رضوی بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه کرده است و علاوه بر آن ۲۵ هزار بسته معیشتی و ۱۰۰ هزار وعده غذای گرم بین سیل زدگان توزیع کرده است.

 

وی افزود: همچنین در حوزه‌های کشاورزی، اشتغال و محرومیت زدایی اقدامات سازنده‌ای انجام شده که به زودی و با حصول نتایج مورد نظر به اطلاع مردم خواهد رسید.

 

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین بامری، امام جمعه راسک گفت: حضور بنیاد کرامت رضوی در این شهرستان‌ محروم از الطاف حضرت امام رضا(ع) است و حسن توجه ویژه تولیت آستان قدس رضوی به استان سیستان و بلوچستان ستودنی است.

 

دکتر ابراهیم جنگی زهی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نیز از توجه ویژه بنیاد کرامت رضوی به منطقه سرباز و راسک تشکر کرد و گفت: به دلیل عدم وجود تجهیزات کافی بسیاری از بیماران به بیمارستان‌های ایرانشهر، چابهار یا زاهدان اعزام می‌شدند که با اختصاص این تجهیزات به بیمارستان ولایت نیاز عمده مردم این شهرستان ها مرتفع شد.

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

با مهم‌ترین ‌‌مطالبات این روزهای مشمولان؛

از کاهش مدت سربازی تا افزایش حقوق دوره خدمت

رنگ صورتی که بر پهنای مسجد

با «مسجد صورتی» آشنا شوید