خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5564
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۱
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

تمامی شرکت‌های توزیع گاز باید به سیستم اشتراک دهی مجهز شوند

تمامی شرکت‌های توزیع گاز باید به سیستم اشتراک دهی مجهز شوند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمامی شرکت‌های توزیع گازمایع استان با هدف فراهم کردن زیرساخت‌های توزیع گاز درب منازل تا یک ماه آینده به تلفن و سیستم اشتراک دهی مجهز شوند تا شهروندان بتوانند اشتراک دریافت کنند

به گزارش اس.بی پرس، ماندانا زنگنه شامگاه جمعه در نشست بررسی مسائل پیرامون گاز مایع سیستان و بلوچستان که با حضور فرمانداران و مدیران شرکت‌های گاز برگزار شد اظهارداشت: در سال‌های گذشته مسائل پیرامون گاز و فعالیت برخی سودجویان در این حوزه فشار زیادی بر مردم استان وارد کرده و با توجه به فرارسیدن روزهای سرد سال باید این مسائل هرچه سریع تر برطرف شوند.

 

وی بیان کرد: بدین منظور هرچه سریع تر خودروهای حمل و توزیع گاز در سیستان و بلوچستان باید به سیستم GPS مجهز شوند تا مشخص شود این ناوگان در چه مکان‌هایی اقدام به توزیع گاز می‌کنند و چقدر در این اماکن توقف دارند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: تمامی جایگاه‌های توزیع گاز در استان باید به دوربین مداربسته مجهز شده و آی پی آنها در اختیار دستگاه‌های نظارتی قرار گیرد تا هرگونه سو استفاده پیگیری شود.
وی بیان کرد: در راستای سهولت خانوار برای دریافت گازمایع تصمیم گرفته شد توزیع گاز تنها از طریق اشتراک و درب منازل انجام شود و بر همین اساس باید تمامی شرکت‌های توزیع گاز باید خط تلفنی ثابت برای اشتراک دهی به شهروندان داشته باشند.

 

زنگنه خاطرنشان کرد: یکی از گلایه‌های شهروندان عدم دریافت مبلغ اعلام شده توسط توزیع کنندگان گازمایع است و بر این اساس تصمیم گرفته شد تا همه خودروهای توزیع به دستگاه کارتخوان مجهز شوند و این اقدام هم باید هرچه سریع تر در استان به طور کامل انجام شود.

 

وی ادامه داد: بر این اساس اگر دستگاهی تراکنش کافی نداشته یا قطع باشد به معنا تخلف تلقی خواهد شد و با افراد خاطی برخورد می‌شود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تا پیش از فصل زمستان باید مشکلات گاز در این استان رفع شود.

 

وی اظهارداشت: ایجاد صف و توزیع گازمایع به شیوه سنتی آن چیزی است که سودجویان خواهانش هستند بنابراین برای شکستن صف‌های ایجاد شده و تسهیل در دریافت گاز توسط شهروندان باید به طور آزمایشی با همکاری دستگاه‌های مرتبط در ۲۰ نقطه شهرستان زاهدان نمایندگی توزیع گاز مایع به صورت الکترونیکی ایجاد شود و در صورت موفق بودن در حوزه شهرستان زابل هم اجرا شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

با مهم‌ترین ‌‌مطالبات این روزهای مشمولان؛

از کاهش مدت سربازی تا افزایش حقوق دوره خدمت

رنگ صورتی که بر پهنای مسجد

با «مسجد صورتی» آشنا شوید