خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5607
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۲
درپی یک اقدام انسان دوستانه انجام شد

تقدیر مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از یکی روستاییان چانعلی زاهدان

تقدیر مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از یکی روستاییان چانعلی زاهدان
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از صدیق ریگی یکی از اهالی روستای چانعلی زاهدان به دلیل امدادرسانی سریع به حادثه رانندگی محور زاهدان - خاش و پاکسازی محل تصادف برای تردد روان سایر شهروندان تقدیر کرد.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: حادثه رانندگی در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه صبح امروز مورخ ۳۰ شهریورماه در محور زاهدان – خاش محدوده روستای چانعلی رخ داد که براثر آن یک دستگاه سواری پژو به دلیل سرعت زیاد راننده از مسیر منحرف و دچار حریق شد.

 

او  افزود: بعد از بروز حادثه اقای صدیق ریگی یکی از ساکنان روستای چانعلی بلافاصله با احساس مسئولیت در برابر همنوعان، قبل از رسیدن نیرو‌های امدادی و راهداران با همکاری سایر اهالی منطقه اقدام به خاموش کردن حریق و پاکسازی محور مذکور کرد.

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ادامه داد: با توجه به گستردگی محور‌های مواصلاتی همکاری مردم که در حاشیه محور‌ها و مناطق روستایی سکونت دارند یا در جاده در حال تردد می‌باشند می‌تواند یاریگر راهداران باشد.

 

کرد خاطر نشان کرد: تلفن گویای ۱۴۱، درگاه اینترنتی ۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ سامانه‌های ارتباطی برای اطلاع شهروندان گرامی از آخرین وضعیت ترافیکی محور‌های مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخداد‌های جاده‌ای و ... می‌باشد. ضمناً شهروندان می‌توانند از طریق تماس با تلفن ۳۱۴۱ چشم بینای ما در جاده‌ها باشند و وضعیت راه‌های نیمه شمالی استان را به ما اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت