خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5624
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۱
زنگنه، دلایل کمبود گاز مایع را می‌داند و کاری نمی‌کند!

اعتراف وزیر نفت بی‌خیال به تخلفات گسترده در توزیع کپسول‌های گاز/ مردم سیستان و بلوچستان 2 ماه دیگر هم صبر می‌کنیم

اعتراف وزیر نفت بی‌خیال به تخلفات گسترده در توزیع کپسول‌های گاز/ مردم سیستان و بلوچستان 2 ماه دیگر هم صبر می‌کنیم
بیژن زنگنه دیروز از برنامه وزارت نفت برای حل مشکل کمبود گاز مایع در سیستان و بلوچستان سخن گفت و اعتراف کرد که گاز مایع به‌اندازه کافی برای استان ارسال می‌شود اما به دلایلی که او از آن‌ها مطلع است، به دست مردم نمی‌رسد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، بیژن زنگنه در حاشیه مراسم امضای ۱۳ قرارداد پژوهشی با دانشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به کمبود گاز مایع در استان سیستان و بلوچستان افزود: ما گاز مایع را به سیستان و بلوچستان ارسال می‌کنیم، ولی متأسفانه به دلایلی به دست مردم نمی‌رسد که دستور پیگیری داده‌ایم.

 

 

بازار سیاه سیلندرها و کپسول‌های گاز مایع در سیستان و بلوچستان تخلفی آشکار است که مسئولان وزارت نفت از آن مطلع هستند و مدت‌هاست فکری برای رفع آن نکرده‌اند. توزیع شبانه کپسول‌ها به کارگزاران وزارت نفت و فروش چند برابری آن‌ها به مردم بی‌پشتوانه سیستان و بلوچستان مدتی است زندگی را بر ساکنان شهرهای مختلف استان تنگ کرده است.

 

در ادامه صدای یک مرد بلوچ ساکن زاهدان را می‌شنوید که از شرایط توزیع کپسول‌های گاز مایع به‌شدت ناراضی است و از بازار سیاهی که در نبود نظارت مسئولان وزارت نفت و دستگاه‌های نظارتی ایجادشده، به‌شدت شاکی بود.

 

 

وزیر نفت بعدازآنکه به بی‌خیالی و بی‌اعتنایی خود نسبت به تخلفات گسترده در توزیع گاز مایع در سیستان و بلوچستان اعتراف کرد، گفت که وزارتخانه تحت امرش یک راه‌حل طولانی‌مدت که یک ماه و نیم به طول می‌انجامد، برای رفع این مشکل اندیشیده است.

 

مردم صبور سیستان و بلوچستان ماه‌ها است که رنج‌کشیده صف‌های طولانی کپسول‌های گاز مایع در سرما، گرما، دوران قرنطینه کرونایی و غیره هستند، تا دو ماه دیگر هم صبر می‌کنند. اما تا دو ماه دیگر این مشکل برطرف می‌شود؟

 

 

انتهای پیام/#
 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha