خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5661
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۸
طرح‌های مشترک با بنیاد مستضعفان سازمان جهادکشاورزی

سرمایه گذاری بیش از ۴٨٠ میلیارد ریال برای توسعه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان

سرمایه گذاری بیش از ۴٨٠ میلیارد ریال برای توسعه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان
مسئول پیگیری طرح‌های مشترک با بنیاد مستضعفان سازمان جهادکشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: از سوی بنیاد علوی وسازمان جهادکشاورزی بیش از ۴٨٠ میلیارد برای توسعه و آبادانی بخش کشاورزی سرمایه‌گذاری خواهد شد.

محمد حسن یادگارزایی امروز در گفت و گو با خبرنگار اس.بی پرس اظهار کرد: بر اساس تفاهم‌نامه های فی مابین سازمان جهادکشاورزی استان و بنیاد علوی در دو شهرستان زهک و قصرقند که هدف برنامه مشترک قرار دارنداز سوی بنیاد علوی  وسازمان جهادکشاورزی بیش از ۴٨٠ میلیارد برای توسعه و آبادانی بخش کشاورزی سرمایه‌گذاری خواهد شد.

 

مسئول پیگیری طرح‌های مشترک با بنیاد مستضعفان سازمان جهادکشاورزی استان سیستان وبلوچستان افزود: طی دو ماه گذشته ۶٠ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری تحقق یافته و طرح‌های آن در حال اجرا ست.

 

وی عمده برنامه سرمایه‌گذاری مشترک بین سازمان جهادکشاورزی و بنیاد مستضعفان را در زمینه های آب و خاک وامور زیربنایی، شیلات، عشایری، گلخانه ها، توسعه کشت گیاهان دارویی و دام دامپروری برشمردیادگازایی در خصوص پرداخت تسهیلات تصریح کرد تعداد ٢٣٢طرح در زیر بخش‌های کشاورزی جهت دریافت تسهیلات بدون بهره و حداکثر با ۴ درصد سود  به بنیاد مستضعفان معرفی شده که تحقق این امر نقش مهمی درایجاد اشتغال و درآمد زایی برای بهره برداران دارد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha