خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5679
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۵
مردم گلایه دارند

استمرار صف‌های طویل در جایگاه‌های سوخت سراوان / روند سوخت‌گیری عادی‌ نیست(ویدئو)

استمرار صف‌های طویل در جایگاه‌های سوخت سراوان / روند سوخت‌گیری عادی‌ نیست(ویدئو)
یک هفته بعد از گزارش اول ما از صف‌های طویل جایگاه‌های سوخت در سراوان، همچنان خبری از عادی‌سازی روند سوخت‌گیری نیست و مردم از صف‌های طویل و ساعت‌ها انتظار گلایه جدی دارند.

به گزارش اس.بی پرس، یک هفته پیش از در گزارش ویدئویی از صف‌های طویل جایگاه‌های سوخت در سراوان گفتیم؛  این درحالی ست که 20 روز پیش هم صف‌های طویل تحویل گاز مایع مردم را کلافه کرده است. این دو گزارش از نظر می‌گذرد.

 

یکی‌از شهروندان سراوانی در گزارش اول به ما گفت:  از ساعت 10 تا 14 در صف بنزین بوده‌ام و زمانی که نوبت به ما رسید اعلام کردند که سوخت تمام شده و بعد از یک ساعت معطلی تازه سوخت‌گیری کردم.

 

وی افزود: صف‌های طولانی گاز، دفاتر پیشخوان و ... تمام نشده و حل نشده‌اند که جایگاه‌های سوخت هم اضافه شده و در این گرما چندین ساعت سر صف بودم مسئولین شهرستان کجا هستند؟

 

حالا یک هفته بعد از گزارش اول  ما از صف‌های طویل جایگاه‌های سوخت، هم‌چنان خبر عادی‌سازی روند سوخت‌گیری نیست و مردم هم‌چنان از صف‌های طویل و ساعت‌ها انتظار گلایه جدی دارند.

 

چندی پیش محمد کشاورز معاون برنامه‌ریزی فرماندار سراوان به رسانه‌ها گفته بود: روزهای پایانی هر ماه شاهد ایجاد صف‌های طولانی در جایگاه های سوخت شهرستان هستیم،

 

با این حال با گذشت چندین روز از پایان ماه باز هم صف‌های طولانی جایگاه های سوخت ادامه دارد و مردم در گرمای طاقت فرسای بلوچستان در انتظار چند لیتر بنزین هستند.

 

در این گزارش ویدئویی که از نظر می‌گذرد، خبرنگاران ما ضمن بازدید از جایگاه‌های سوخت پای صحبت مردم نشستند.

 


download

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha