خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5691
۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۴
جهاد در حوزه‌های مختلف امروز هم ادامه دارد

ساخت مدرسه ای 6 کلاسه در روستای سنجرانی هیرمند در نقطه صفر مرزی

ساخت مدرسه ای 6 کلاسه در روستای سنجرانی هیرمند در نقطه صفر مرزی
جهادگران، این روزها به سنگری جدید آمده‌اند و با ساخت مدرسه در مناطق کم برخوردار، زیرساختهای ارتقای علمی را آماده می کنند.

به گزارش اس.بی پرس، مرکز سیستان و بلوچستان ، مدیر امور ناحیه دو بانک رفاه کارگران در این مراسم گفت: تلاش ما این هست که در راستای وظایف و مسئولیت های اجتماعی بانک در اقصی نقاط ایران خدمات رفاهی ، مخصوصا در بخش آموزشی و درمانی داشته باشیم.

 

نادعلی با بیان اینکه ساخت یک باب مدرسه دیگر در استان سیستان و بلوچستان به زودی شروع خواهد شد، افزود : در بخش درمان هم با دو بیمارستان در زاهدان که به عنوان بیمارستان های خصوصی ساخته می شوند در قالب تسهیلات اعتباری مشارکت داریم که یکی از این بیمارستان های ظرف شش ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

وی گفت: این بیمارستان بسیار مجهز خواهد بود و با افتتاح این بیمارستان مراجعات بسیاری از مردم این استان به استان های دیگر کمتر خواهد شد .

 

سارانی مدیر  آموزش و پرورش شهرستان هیرمند در این مراسم گفت: مدرسه شش کلاسه شهدای بارنک رفاه کارگران روستای سنجرانی با مشارکت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و خیرین بانک رفاه کارگران کشور در زمینی به مساحت 1200 متر مربع و با زیر بنای 403 متر مربع و با اعتبار 15 میلیارد ریال ساخته شده است.

 

وی افزود: تعداد 190 دانش آموز دختر در این مدرسه مشغول به تحصیل خواهند شد .

 

وی اظهار داشت: زمین ساخت این مدرسه توسط ابراهیم دهمرده خیر بومی روستای سنجرانی به اداره آموزش و پرورش شهرستان هیرمند اهدا شده است.

 


download

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha