خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5846
۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۴۹
مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور خبرداد

سیستان و بلوچستان از اولویت‌های شرکت پرسی گاز

سیستان و بلوچستان از اولویت‌های شرکت پرسی گاز
مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور در جلسه بررسی مشکلات گاز مایع در زاهدان با بیان این مطلب گفت: توزیع به موقع گاز مایع در سیستان و بلوچستان از اولویت‌های شرکت پرسی گاز برای حل مشکل توزیع سلیندر گاز در این استان است.

به گزارش اس.بی پرس، حدادی افزود: شرکت پرسی گاز برای حل این مشکل، واگن‌های حمل گاز مایع به سیستان و بلوچستان را افزایش داده و برای خرید کشنده حمل سیلندر تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته و 11 کشنده هم به این استان اختصاص داده است.

 

وی همچنین به طرح توزیع الکترونیک گاز مایع در سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: با اجرای کامل این طرح، گاز به دست مصرف کننده اصلی خواهد رسید و بازار سیاه هم مهار خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور گفت: اکنون روزانه 100 تن گاز مایع معادل 17 هزار سیلندر در سیستان و بلوچستان توزیع می‌شود.

 

زنگنه معاون اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان هم در این جلسه با اشاره به پایین بودن سهمیه اختصاصی گاز مایع استان گفت: طبق سهمیه‌بندی برای هر خانوار 3 سیلندر گاز مایع در ماه در نظر گرفته شده است.

 

مختومی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین کشور هم در این جلسه بر تعامل و همکاری همه‌ی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برای رفع مشکل کمبود و توزیع گاز مایع در سیستان و بلوچستان تاکید کرد و گفت: شرکت پرسی گاز برای رفع این مشکل بویژه در فصول سرد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha