خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 585
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۵
احمد ملاشاهی

انتخابات مجلس یازدهم زیر شدیدترین بمباران

انتخابات مجلس یازدهم زیر شدیدترین بمباران
انتخابات مجلس یازدهم زیر شدیدترین بمباران عملیات روانی برگزار شد که از این حیث کم نظیر بود

اس.بی پرس _ احمد ملاشاهی: اولین بمب ها از توپخانه داخلی بود که موضوع انتخابات تشریفاتی و انتصاباتی را مطرح کرد و تمام مهمات لازم را به رسانه های ضد ایرانی داد چیزی که رهبری از آن به غلط ترین کارممکن تعبیر کرد.

 

آتش دوم علیه انتخابات از خط کرونا بود که تایید مشاهده این ویروس در کشور به زمان نزدیک به انتخابات و رای گیری کشانده شد. کم مانده بود که استامپ رای گیری به عنوان منشا کرونا به بهداشت جهانی معرفی  شود!

 

متاسفانه باتحلیل اخبار رسانه های اصلاح طلب در روز انتخابات  براحتی می توان فهمید که بیشتر از سرعت انتشار ویروس کرونا، شایعه مشاهده کرونا در استانها را منتشر می کنند. با این شایعه سازی عدم صلاحیت رسانه ای سایتهای مطرح این طیف واقعا ثابت شد

 

اینکه ایران در این زمان در لیست سیاه ‌‌‌'اف ای تی اف" قرار می گیرد یعنی بمباران دقیق عملیات روانی  باگرای برخی نفوذی های داخلی.

 

این کار بیشتر برای کمک به برخی لیست های خاص و در نهایت مجازات مردم شرکت کننده در انتخابات بود. 

 

برای بمباران انتخابات مجلس یازدهم، مرگ پیش از اجل استاد آواز ایران را بمب رسانه ای کردند تا اذهان به سمت شکوه مردم نرود عجیب اینکه کانال هایی که تا چند لحظه قبل مردم را از کرونا در صف رای گیری می ترساندند بلافاصله خط دعوت به تجمع مقابل بیمارستان محل بستری استاد شجریان را دنبال کردند.

 

بصیرت و همدلی ایرانی ها آنهم زیر بمباران شدید عملیات روانی، یوم الله دیگری را رقم زد ملت ایران بر یک جنگ اداراکی و شناختی بزرگ پیروز شد. بی تردید سالم سازی اداره کشور و شناسایی خط نفوذ و تخریب و مجازات آنها می تواند از برکات این پیروزی در آینده باشد.

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha