خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5865
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۱
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان:

قاچاق خاک از سیستان و بلوچستان صحت ندارد

قاچاق خاک از سیستان و بلوچستان صحت ندارد
وحیدپورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: هر گونه برداشت خاک و حمل غیر مجاز آن (قاچاق خاک) در استان بشدت تکذیب می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفتگو با اس.بی پرس، بیان کرد: ضمن احترام فراوان به دکتر کهرم (مبنی بر مصاحبه و ادعای قاچاق خاک در سیستان و بلوچستان) به اطلاع همه دوستداران محیط زیست می رسانم که خاک استان طبق آخرین بررسی های انجام شده به خارج از کشور حمل نمی شودو همچنین با عنایت به اینکه در گزارش تهیه شده ایشان را بعنوان مشاور ریاست سازمان محیط زیست معرفی کرده اند به اطلاع می رساند طبق استعلام هایی که از سازمان حفاظت محیط زیست گرفته شده ایشان هیچ ارتباط سازمانی و کاری با این سازمان ندارد و این ادعا نیازمند ارائه مدارک و مستندات واقعی است که تا کنون مدرکی دال بر این موضوع ارائه نشده است.

 

پورمردان افزود: خاک وطن فروشی نیست و این اداره کل در پهنه استان با تمام توان در تمامی حوزه ها و فعالیت ها حضوری فعال دارد و در خصوص برداشت خاک و حمل غیر مجاز آن به خارج از کشور تا کنون به هیچ موردی برنخورده است.

 

وی توضیح داد: انتظار می رود انسانهایی که تجربه ای در حوزه محیط زیست دارند، مستند و پس از آگاهی از صحت یک خبر با رسانه ها مصاحبه کنند و تا با انتشار اخباری اینچنین نگرانی دوستداران محیط زیست و هموطنان عزیز را شاهد نباشیم.
 
 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha