خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5905
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۷
اس .بی پرس، خبر داد

١١۵٠ نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در ایرانشهر نام‌نویسی کردند

١١۵٠ نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در ایرانشهر نام‌نویسی کردند
رییس اداره راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: بیش‌از یکهزار و ١۵٠ نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان نام‌نویسی کرده‌اند که پالایش متقاضیان با توجه به شرایط اعلامی درحال انجام است.

رضا گلدوی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با اس.بی پرس، افزود: یک میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از سوی دولت پرداخت می‌شود و آورده مشمولان این طرح بستگی به قیمت تمام شده و متراژ واحد منتخب دارد.

 

وی با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان ایرانشهر در زمینی به گستره بیش از ٢٨ هکتار اجرا می شود اظهار داشت: متقاضیان طرح تا پایان مهرماه فرصت دارند سهم آورده خود را پرداخت کنند. 

 

رییس اداره راه و شهرسازی ایرانشهر بیان کرد: هر قطعه زمین به گستره ١٢۶ متر مربع است که به ۲ متقاضی واگذار می‌شود بطوریکه این پروژه ها در دو طبقه ساخته می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه هم اکنون تمامی اراضی آماده است اما هنوز بعضی از متقاضیان آورده خود را در این بخش تکمیل نکرده اند، افزود: با توجه به اینکه ساخت پروژه های مسکن ملی درمرحله آغاز است باید هر چه سریعتر برای افزایش سرعت در اجرای پروژه ها متقاضیان آورده های خود را تکمیل کنند.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha