خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5929
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۶
فرماندارتفتان:

مدارس تفتان در همه مقاطع تحصیلی دو هفته تعطیل است

مدارس تفتان در همه مقاطع تحصیلی دو هفته تعطیل است
- فرماندار تفتان گفت: کلیه مدارس این شهرستان در همه مقاطع به مدت دوهفته براساس تصمیم ستاد مبارزه با کرونا و به منظور جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان به این ویروس منحوس تعطیل است.

فریبا برنایی بجد در گفت و گو با اس.بی پرس، اظهار داشت: کلیه مدارس شهرستان تفتان در همه مقاطع به مدت دو هفته بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با کرونا و به منظور جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان به این ویروس منحوس تعطیل است.

 

وی افزود: با توجه به هشدارهای ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و با موافقت ستاد استانی تمامی ادارات شهرستان تفتان نیز به جز دستگاه‌های امدادی، بهداشتی و خدمات رسان از تاریخ فوق به مدت یک هفته تعطیل اعلام می‌شود.

 

فرماندار تفتان با تاکید بر ادامه فرآیند آموزش طی این مدت از طریق فضای مجازی ادامه داد: همچنین طی این مدت نمازهای جمعه و جماعات نیز در این شهرستان تا اطلاع بعدی تعطیل است.

 

وی با اشاره به اینکه استفاده از ماسک اقدامی مؤثر برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و آنفلوانزاست، تصریح کرد: طبق اعلام متخصصان کم توجهی مردم به فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مهمترین عوامل شیوع موج جدید کرونا در کشور است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت