خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5934
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۸
سهراب طیبی خبر داد

کشف ۸۸۰ لیتر سوخت قاچاق در بندر شهید بهشتی چابهار

کشف ۸۸۰ لیتر سوخت قاچاق در بندر شهید بهشتی چابهار
فرمانده یگان حفاظت بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت:با همکاری آگاهی شهرستان چابهار، ۸۸۰ لیتر سوخت قاچاق از تریلی حامل بار در بندر شهید بهشتی چابهار کشف و ضبط شد.

سهراب طیبی فرمانده یگان حفاظت بنادر سیستان وبلوچستان در گفت وگو با اس.بی پرس، از کشف و ضبط ۸۸۰ لیتر سوخت قاچاق از تریلی حامل بار با همکاری اداره آگاهی شهرستان چابهار در بندر شهید بهشتی خبر داد.

 

محافظ سوم سهراب طیبی در این باره افزود: تریلی مذکور که از کرمان به مقصد مرز ریمدان بارگیری شده بود توسط عوامل پلیس آگاهی شناسایی که پس از کسب دستور مقام قضایی با همکاری یگان حفاظت در بندر شهید بهشتی مورد بازرسی قرار گرفت.

 

این مقام مسئول افزود: پس از تخلیه بار تریلی، مقدار ۸۸۰ لیتر سوخت گازوئیل که در چهار عدد بشکه ۲۲۰ لیتری بارگیری و در زیر بار جاسازی شده بود کشف که با هماهنگی مقام قضایی، تریلی مذکور به همراه مقدار سوخت کشف شده تحویل اداره آگاهی شهرستان گردید.

 

 

 

دستگیری سارق ضایعات آهن آلات در بندر شهید بهشتی

 

محافظ سوم سهراب طیبی همچنین از کشف ۷۵۰ کیلوگرم ضایعات آهن آلات در بندر شهید بهشتی و دستگیری سارق خبر داد.

 

فرمانده یگان حفاظت بندر چابهار اظهار کرد: در عملیاتی دیگر، مامورین گیت خروجی یگان حفاظت بندر شهید بهشتی طی بازرسی، موفق به کشف و ضبط مقدار تقریبی ۷۵۰ کیلوگرم ضایعات آهن آلات که در داخل یک دستگاه خودرو سواری جاسازی شده بود شدند.

 

او افزود: در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و خودرو توقیف شده جهت سیر مراحل قانونی به واحد قضایی یگان حفاظت ارجاع داده شد.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha