خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5940
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۳
اس.بی پرس، خبر داد

عفونت ریه محمود فلاح را راهی بیمارستان کرد/ ادامه درمان در آی سی یو

عفونت ریه محمود فلاح را راهی بیمارستان کرد/ ادامه درمان در آی سی یو
مونا فلاح دختر محمود فلاح تهیه‌کننده از آخرین وضعیت پدرش که چند روزی است به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بستری است، سخن گفت.

مونا فلاح دختر محمود فلاح تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در گفتگو با اس.بی پرس، درباره آخرین وضعیت این تهیه‌کننده که از روز یکشنبه ۱۳ مهرماه در بیمارستان بستری شده است، عنوان کرد: من روز جمعه ۱۸ مهرماه به پدرم که در بیمارستان بعثت بستری است، سر زدم اما دکتر اصلی پدر امروز شنبه ۱۹ مهرماه قرار است ایشان را دوباره معاینه کرده و از حال پدر ما را با خبر کند.

 

وی ادامه داد: پدرم در آی سی یو بستری است و روند درمان ادامه دارد. در این شرایط کرونا نیز من اجازه دارم تنها ۲ دقیقه ایشان را از پشت شیشه آی سی یو ببینم.

 

فرزند این تهیه‌کننده تلویزیون بیان کرد: پدرم از یکشنبه ۱۳ مهر به بیمارستان منتقل و در اورژانس بستری شد اما در حال حاضر سه شب از انتقال ایشان به آی سی سو می‌گذرد.

 

فلاح در پایان عنوان کرد: تا به الان پدرم را به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بستری کرده‌اند اما امیدوارم تشخیص‌های بعدی پزشکان بیماری کرونا نباشد.

 

محمد فلاح تاکنون تهیه‌کنندگی فیلم‌های سینمایی از جمله «رسم عاشق کشی»، «جایی در دوردست»، «چراغی در مه» و..را برعهده داشته است.

 

وی همچنین سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی مختلفی را از جمله «مختارنامه» «خوش رکاب»، «خوش غیرت»، «تفنگ سرپر» و…..تهیه کرده است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : khabarfarsi.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

تصادف در زاهدان چهار کشته برجا گذاشت

معاون فنی و شبکه ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان؛

یخبندان دیماه زاهدان در ۳۵ سال اخیر بی‌سابقه است

پس از گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس کرونا؛

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت