خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5964
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۳
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

بیش‌از یک تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

بیش‌از یک تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۳۷۷ کیلوگرم انواع موادمخدر در عملیات ماموران انتظامی شهرستان‌های خاش و ایرانشهر خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خاش و ایرانشهر با هدایت اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با پایش دقیق و اشراف اطلاعاتی اعضای باند قاچاق موادمخدر را که قصد جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از مرز‌های کشور به سمت این شهرستان‌ها را داشتند، شناسایی کردند.

 

او بیان کرد: تیم‌های عملیات ویژه پلیس پس از چند روز کار گسترده با رصد منطقه، قاچاقچیان را که با یک دستگاه خودروی تویوتا، سه دستگاه پژو۴۰۵ و ۲ دستگاه پژو پارس به سمت مرکز استان در حرکت بودند مشاهده که طی تعقیب و گریز نامحسوس و شبانه ماموران خودرو‌های آنان را متوقف کردند.

 

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در این عملیات ضربتی و غافلگیرانه ۶ قاچاقچی دستگیر و ۶ دستگاه خودرو نیز توقیف شد، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو‌های متوقف شده و همچنین محل دپوی آنان در مخفیگاهشان، یک تن و ۳۷۷ کیلو و ۴۵۰ گرم موادمخدر شامل ۹۴۱ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک، ۴۱۱ کیلو و ۲۰۰ گرم حشیش و ۲۵ کیلوگرم شیشه کشف کردند.

 

او بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان موادمخدر تأکید کرد و از شهروندان خواست که اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در اختیار نیروی انتظامی قرار دهند.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha